Diky

2021-01-10

TECHNOLOGIA

Słuchawki HTC WIRELESS EARBUDS deiutują w Polsce

Firma HTC zaprezentowała zupełnie nową kategorię produktową w swojej ofercie – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. HTC Earbuds Wireless to znakomity dźwięk w przemyślanej, ultralekkiej, komfortowej konstrukcji, zapewniającej stabilną łączność i mieszczącą w sobie wysoce wydajną baterię, pozwalającą na długie godziny pracy. HTC Wireless Earbuds trafiły już do sprzedaży w Polsce. Zadebiutowały w białej wersji kolorystycznej w cenie 199 PLN.

 

 

 
„Z przyjemnością wprowadzamy do Polski nowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds. Dzięki zastosowaniu nowej generacji Bluethooth 5.0, 24-godzinnej żywotności baterii, a także łatwemu przechowywaniu i lekkiej konstrukcji, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w gry mobilne staje się z HTC Wireless Earbuds jeszcze bardziej komfortowe. HTC to firma o długiej tradycji w dziedzinie projektowania innowacyjnych urządzeń. Wykorzystaliśmy tę wiedzę, aby stworzyć wyjątkowe bezprzewodowe słuchawki dokanałowe HTC Wireless Earbuds”.– powiedział Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC w regionie EMEA.
 
Słuchawki HTC Wireless Earbuds zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznych rozwiązaniach dzięki czemu idealnie dopasowują się do ucha i tłumią zewnętrzne hałasy. Waga jednej słuchawki wynosi zaledwie 4,5 g, a jej rozmiar jedynie 18 mm. W rezultacie są one ultralekkie i niezwykle komfortowe w użytkowaniu.
 
Za sprawą wytrzymałej baterii i ładującemu etui, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe HTC Wireless Earbuds zapewniają znakomity dźwięk aż przez 24 godziny. W pełni naładowane słuchawki HTC Wireless Earbuds pozwalają słuchać ulubionej muzyki nawet przez 6 godzin. Po tym czasie wystarczy umieścić je z powrotem w niewielkim magnetycznym etui, aby niebawem znów gotowe były do działania przez następne 6 godzin. Etui pozwala łącznie na pracę słuchawek przez 24 godziny.
 
Dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth 5.0, HTC Wireless Earbuds wyróżniają się stabilną łącznością bezprzewodową i dalekim, sięgającym 10 metrów zasięgiem. Ponadto, słuchawki wyposażono w panele dotykowe, które pozwalają na łatwą i intuicyjną obsługę, między innymi zarządzanie muzyką oraz odbieranie i odrzucanie połączeń. Cechą dodatkowo wyróżniającą HTC Wireless Earbuds jest możliwość używania dwóch albo tylko jednej słuchawki, w zależności od potrzeb. Z HTC Wireless Earbuds możesz cieszyć się dźwiękiem stereo, korzystając z obu słuchawek lub podłączając każdą osobno z innym źródłem dźwięku, by pracować w tym samym czasie z dwoma urządzeniami jednocześnie. 
 
 
 
Specyfikacja słuchawek
Łączność: Bezprzewodowa
Rodzaj łączności: Bluetooth 5.0
Budowa słuchawek: Dokanałowe
System audio: Stereo 2.0
Redukcja hałasu: Pasywna
Wbudowany mikrofon: Tak
Zasięg: do 10 m
Zasilanie: akumulator 40 mAh + 400mAh
Czas ładowania: 90 min
Maksymalny czas pracy: od 6 do 24 h (przy użyciu etui ładującego)
 
Dodatkowe informacje: 
Odbieranie połączeń
Kończenie połączeń
Sterowanie muzyką
Współpraca z asystentem głosowym
Kolor: Biały
Dołączone akcesoria: 
Kabel USB
Etui z funkcją ładowania słuchawek
Waga: 4,5 g (jedna słuchawka)
Gwarancja: 24 miesiące 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar