Diky

2020-12-02

Perfumy

Zaczaruj swoim szykiem - Avon x Maciej Zień

Dodaj do swojej kreacji zniewalającą pewność siebie i podkreśl elegancję, którą zabierzesz ze sobą na salony i wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Odkryj perfumy z kolekcji Little Black Dress, które zainspirowały mistrza wzornictwa oraz ambasadora linii – Macieja Zienia i przekonaj się, że prawdziwa sztuka nigdy nie wychodzi z mody.

Zapach to idealne uzupełnienie każdej kobiecej kreacji. Nowe perfumy z linii Little Black Dress od Avon są inspirowane szykownym duchem wieczorowych przyjęć w stylu glamour. Subtelna kompozycja zmysłowych zapachów pełnych elegancji i uwodzicielskiego charakteru skrywa w sobie kwintesencję kobiecej siły oraz pewności siebie.
 
Ambasadorem nowej kolekcji został Maciej Zień, projektant mody, który w swoim wzornictwie zawsze stawia na autentyczność i indywidualny styl. Jego kreacje już od lat przełamują schematy, wyznaczając trendy w świecie kobiecego designu. Wyjątkowe kreacje to nie tylko strój, biżuteria i dodatki. To przede wszystkim osobowość. Urzekający styl i wdzięk wyczuwalny już od pierwszego kontaktu. W swojej pracy codziennie poszukuje nowych inspiracji, które pomogą mi uwydatnić tę nieuchwytną aurę. Perfumy Little Black Dress mają w sobie to coś. To kolekcja stworzona, by wyzwolić unikalny styl każdej kobiety, która idealnie komponuje się z modnymi eleganckimi kreacjami i subtelnie podkreśla to co najważniejsze – indywidualny charakter i naturalne piękno – dodaje Maciej Zień
 
W ramach serii Little Black Dress dostępne są trzy niepowtarzalne warianty perfum zamknięte w minimalistycznych, ozdobnych flakonach. Ponadczasowe, kwiatowo-orientalne połączenie nut cyklamenu, gardenii i ylang-ylang w Black Edition to klasyczna kompozycja na elegancki wieczór. Zniewalająca symfonia aromatu żółtej mandarynki i złotego bursztynu w Gold Edition uwydatni szykowny styl prawdziwej damy, a intrygujące zestawienie nut czerwonych malin i bułgarskiej róży, na bazie czerwonego drewna sandałowego w Red Edition olśni odważną i kuszącą, zmysłową aurą. Wybierz swój własny zapach Little Black Dress i zaczaruj wszystkich prawdziwą elegancją.
 
 
 
 
 

Perfumy Little Black Dress są dostępne w katalogu Avon 16/2020 w cenie od 45,99 zł. Można je zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar