Diky

2020-11-19

Usta

Doskonałość Roku 2020 Twój Styl dla scrubów #vege lip care!

W czwartkowy wieczór podczas gali online poznaliśmy Laureatów konkursu Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl. Zwyciężyliśmy w kategorii „Kosmetyki polskie – pielęgnacja delikatnych partii twarzy”. Jury uznało, że cukrowe skruby do ust #vege lip care: jagodowy i limonkowy są doskonałe, pyszne, higieniczne i… uzależniające. 

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest równolatkiem nagrody Doskonałość Roku Twojego Stylu. Tworząc nasze kosmetyki już ponad 26 lat czerpiemy ze świata roślin i świata nauki. Dzisiaj w firmie mamy wielką radość. Nasze starania zostały docenione. Dziękujemy redakcji Twojego Stylu i Jurorkom za to, że dostrzegły i doceniły nasze produkty. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy wybierają i stosują nasze produkty. Obiecujemy, że wciąż, na każdym polu będziemy dążyć do doskonałości – powiedziała Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK, odbierając nagrodę.
 
 
 
 
 
Doskonałość Roku to największy konkurs kosmetyczny w Polsce, organizowany od 26 lat. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju w tym roku gala rozdania nagród była transmitowana online za pośrednictwem mediów społecznościowych (na stronie „Twojego Stylu” na Facebooku) oraz serwisu twojstyl.pl. 
 
O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: aktorki Magdalena Cielecka, Joanna Kulig i Agnieszka Grochowska, wybitna wokalistka i kompozytorka jazzowa Urszula Dudziak, dermatolog dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, a także reprezentujące organizatora konkursu: wydawca magazynu Twój Styl Monika Krokiewicz oraz szefowa działu urody miesięcznika Ewa Sarnowicz.
 
 
DZIĘKUJEMY!

Komentarze (3)

Martkusia (2021-03-01 18:49:00)
Martkusia
Chcę dostać to ponieważ nie wiem co kupić siostrze
fiona (2020-12-27 18:29:21)
pycha
pysznie pachną te peelingi :)
martka (2020-12-20 13:24:57)
limonka
Scrub złuszcza martwy naskórek, odżywia, nawilża i pozostawia usta miękkie.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar