Diky

2020-10-12

Bielizna

Kampania INTIMISSIMI AW 20/21 – Piękno w Twoim stylu

Intimissimi ponownie zrewolucjonizowało swój sposób komunikacji w kampanii reklamowej jesień/ zima 20-21. W tym sezonie nie ma międzynarodowej ambasadorki marki, co daje pole do popisu prawdziwym gwiazdom kolekcji – bieliźnie. 

 

 

 

Elegancka, wysmakowana i okazała kolekcja została stworzona po to, aby zaspokoić potrzeby wszystkich kobiet. Każda klientka jest ekspertem w tym jak być „Piękną w swoim stylu” wybierając stylizację, która wyraża jej własną wizję kobiecości. Szeroka gama elementów linii produktów jest doskonale dopasowana do wszystkich gustów i obowiązujących trendów, co ułatwia wybór ulubionych biustonoszy, fig, koszulek na ramiączkach, halek i nie tylko. 
 
Reprezentując świat produktów Intimissimi, cztery zupełnie różne kobiety prezentują szeroki asortyment kolekcji, czego dowodem jest niezwykle sensualna sesja zdjęciowa.  

„Piękna w Twoim stylu” to jasne i bezpośrednie motto, które po raz kolejny udowadnia, że Intimissimi wspiera wszystkie kobiety, dążąc do zaspokojenia wszystkich gustów i stylów bielizny. 
 
Kampanię można już obejrzeć na stronie internetowej, social media marki oraz w mediach drukowanych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar