2020-10-06

Bielizna

ESOTIQ idealne dopasowanie

 IDEALENE DOPASOWANIE -  sprawdź jaki jest twój idealny rozmiar stanika

z innowacyjną aplikacją ESOTIQ. Teraz dobierzesz swój ulubiony biustonosz bez wychodzenia z domu!
 
 
 
 
Idealnie dopasowany stanik bez wychodzenia z domu? Sprawdź na esotiq.com jakie to proste!  Poznaj aplikację brafittingową ESOTIQ i znajdź swój idealnym rozmiar.
 
Aplikacja pozwala w kilku prostych krokach dobrać stanik bez wychodzenia z domu. Na ESOTIQ.com z łatwością odnajdziesz ikonkę „IDEALNE DOPASOWANIE”. Aplikacja zada ci kilka pytań na temat aktualnego rozmiaru biustonosza, twoich preferencji bieliźnianych i wyglądu piersi. Odpowiedz na pytania, poznaj swój rozmiar i znajdź wymarzony stanik w domowym zaciszu. Teraz to proste! Sprawdź na ESOTIQ.com
 
 
Jak dopasować stanik z aplikacją IDEALNE DOPASOWANIE:
 
  • Określ typ i rozmiar ulubionego stanika, który już masz w swojej szafie. Scharakteryzowanie biustonosza, który już jest sprawdzony to klucz do kolejnych udanych zakupów.

 

  • Sprawdź w jaki sposób miseczki układają się na biuście: czy lekko lub mocno uciskają piersi, pozostawiają luźną albo niewielką przestrzeń lub czy dobrze się dopasowują.

 

  • Czy wiesz jaki masz obwód stanika? Czy nie jest za ciasny i nie wbija się w skórę, a może jest zbyt luźny a tył stanika umiejscowiony jest wysoko, aż na łopatkach? Czy ramiączka nie wbijają się w skórę, a może opadają przy rozluźnianiu ramion? Na którą haftkę zapinasz swój ulubiony stanik?

 

  • Następny krok to określenie kształtu piersi. Brafitterki ESOTIQ wyróżniły aż dziewięć typów biustu, dzięki czemu określenie własnego staje się bardzo dokładne.

 

  • To już koniec – dowiadujesz się jaki masz rozmiar stanika w ESOTIQ a aplikacja podpowiada, które modele z aktualnej kolekcji będą dla Ciebie najlepsze!
 
Dzięki aplikacji IDEALNE DOPASOWANIE dobór biustonosza jest szybki i prosty, a swój wymarzony stanik znajdziesz bez wychodzenia z domu! Pamiętaj, że dobrze dobrany stanik i samobadanie piersi to filary profilaktyki raka piersi. Na ESOTIQ.com znajdziesz ponad 40 różnych  modeli staników. Wybieraj spośród push-up’ów, staników sportowych, modeli basic, dla karmiących mam, czy tych przeznaczonych dla większych piersi.  
Najnowszą kolekcję znajdziesz na ESOTIQ.com
 
 
 
Sprawdź:  FACEBOOK ESOTIQ
Obserwuj: INSTAGRAM ESOTIQ

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar