2020-09-13

Pielęgnacja ciała

Zadbaj o dłonie oraz stopy i czuj się jeszcze lepiej!

 Maski CICA-Repair do rąk i stóp Neutrogena® Formuła Norweska® - NOWOŚĆ

 
Wystarczy niewiele czasu i uwagi poświęcić codziennej pielęgnacji, by cieszyć się efektem wypielęgnowanych dłoni i stóp. Potrzebujesz jedynie produktów, które zadziałają szybko i spektakularnie, a takimi kosmetykami są maski CICA-Repair Neutrogena® Formuła Norweska®. Nowe maski zregenerują Twoją skórę w zaledwie 10 minut. 
 
 
 
 
 
Dlaczego dłonie i stopy wymagają szczególnej pielęgnacji?
 
Dłonie są nieustannie narażone na działanie czynników, które mogą wywoływać podrażnienia, na przykład na gwałtowne zmiany temperatury – zbyt niska zaburza warstwę łojową płaszcza hydrolipidowego i prowadzi do spierzchnięcia naskórka, natomiast za wysoka może wywołać nadmierne parowanie wody ze skóry. Niekorzystny wpływ na kondycję skóry ma też częste mycie i dezynfekcja rąk. Za każdym razem usuwane jest sebum, które reguluje gospodarkę wodną. Z kolei skóra na stopach jest wyjątkowo wymagająca, ponieważ na grzbiecie może być cienka i delikatna, a na podeszwie gruba i odwodniona. 
 
Aby pielęgnacja dłoni i stóp przynosiła pożądane efekty, warto używać produktów przebadanych dermatologicznie z odpowiednio dobranym składem. Sprawdzonym składnikiem rekomendowanym do pielęgnacji dłoni jest gliceryna, która jest głównym składnikiem nowych masek CICA-Repair marki Neutrogena®.

Przywróć skórze nawilżenie
 
Używając regenerujących masek Neutrogena® przeznaczonych do dłoni i stóp błyskawicznie uporasz się z problemem przesuszonej skóry. Skóra stanie się miękka i gładka, a także lepiej zabezpieczona przed podrażnieniami. Maski dostępne są w formie rękawiczek oraz skarpetek, które nakłada się na 10 min. Po tym czasie, bez potrzeby spłukiwania należy wmasować resztki produktu. Przekonaj się, ile dobrego mogą zdziałać  – rozpieszczaj nimi swoje dłonie i stopy!   
 
Maska do rąk Neutrogena® Formuła Norweska® CICA-Repair regeneruje suchą, bardzo suchą i podrażnioną przez czynniki zewnętrzne skórę. Formuła potwierdzona klinicznie pomaga regenerować dłonie już od pierwszego użycia. Maska działa niczym przywracający komfort, nawilżający opatrunek, który intensywnie koi i nawilża skórę. Maska została stworzona tak, by zachować optymalny poziom nawilżenia, niezbędny do gojenia skóry, wspomagając  proces naturalnej regeneracji skóry. Po zastosowaniu skóra dłoni jest chroniona i nawilżona przez 48 godzin. Zastosowanie jednej maski regenerującej odpowiada tygodniowej pielęgnacji kremem do rąk*.
 
Cena: ok. 17,99 zł/ 1 para
 
Pierwsza maska do pielęgnacji stóp CICA marki Neutrogena® Formuła Norweska® zapewnia natychmiastowe uczucie ulgi suchym stopom już od pierwszego użycia. 1 maska = 60% więcej nawilżenia**. Polecana szczególnie dla suchej i popękanej skóry stóp, intensywnie odżywia i pomaga regenerować skórę, pozostawiając stopy widocznie gładsze i bardziej miękkie. Nadaje skórze zdrowy wygląd.
 
Cena: ok. 17,99 zł/ 1 para
 
 
 
 
Dostępne w sieci drogerii Hebe.
 
* w oparciu o średnią ilość aplikowanego codziennie kremu do rąk Neutrogena* Fast Absorbing
** w oparciu o zawartość gliceryny w balsamie do ciała Neutrogena Intense Repair CICA lub Deep Moisture
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar