Diky

2020-08-20

Bielizna

Bielizna nocna na noc poślubną i randkę — co wybrać?

Wybór odpowiedniej bielizny na ważną noc w swoim życiu może każdej kobiecie przysporzyć kłopotów. Niezależnie od tego, czy komplet ma zostać założony na noc poślubną, czy na inną okazję, powinien od sprawiać, że kobieta poczuje się w nim atrakcyjnie i zmysłowo. Jaka więc powinna być bielizna nocna na noc poślubną lub randkę?

 

 

 

Bielizna na noc poślubną – jaka powinna być?

Noc poślubna na zawsze pozostanie zapamiętana. Konieczne jest więc zadbanie o to, by podczas takiego wieczoru czuć się szczególnie atrakcyjnie, ale i komfortowo. Bielizna nocna może być zmysłowa i wygodna (zobacz na https://sklep.vnd.pl), w dodatku wcale nie musi być biała. Jeszcze do niedawna to właśnie biel królowała w bieliźnie na noc poślubną. Dziś coraz chętniej wybierane są komplety w innych kolorach, np. czerwone, różowe, a nawet czarne.

Bielizna ślubna to nie tylko zestawy na noc poślubną. W pierwszej kolejności wybiera się komplety pod suknię. Te z kolei muszą być dobrze dopasowane do samej kreacji. Kluczowy jest tutaj stanik. Nie wszystkie sukienki pozwolą na założenie biustonosza na ramiączkach. Nie może być on w żaden sposób widoczny spod sukienki. Istotne są także figi. Niektóre kobiety sięgają po stringi, np. koronkowe, a inne wolą egzemplarze bardziej zabudowane, które dodatkowo modelują sylwetkę. Na więcej można sobie pozwolić, przy wybieraniu bielizny na noc poślubną.

Bielizna na randkę – jak ją wybrać?

Przy wyborze bielizny na randkę mamy większą dowolność. Nie można jednak zapominać, że komplet powinien być dopasowany do ubrania. Najczęściej wybierana jest bielizna koronkowa. Taka pasuje na romantyczną noc, a przy tym sprawia, że każda kobieta czuje się w niej atrakcyjnie i zmysłowo. Istotny jest także fason bielizny. Staniki dostępne są w różnych wariantach, np. bardotki, biustonosze push-up, plunge, braletki, bez ramiączek itp. Należy dopasować konkretny model nie tylko do ubrania, ale i do własnych preferencji czy sylwetki. Równie ważne są figi. Tutaj też panuje duża różnorodność. Na randki najczęściej są jednak wybierane stringi, tangi lub thongi, oczywiście w wersji koronkowej.

Bielizna na specjalne okazje – z czego się składa?

Bielizna na specjalne okazje to nie tylko stanik i figi. Można pójść o krok dalej i nieco zaszaleć, wybierając delikatny gorset lub pół-gorset. Ten świetnie wygląda w połączeniu ze stringami i pończochami. Są jeszcze halki, które przypominają koszulki na ramiączkach, jednak są bardziej zmysłowe, mogą mieć prześwity, elementy koronkowe. Niektóre kobiety sięgają też po eleganckie i cienkie szlafroki, które narzucą na siebie o poranku. Wybór bielizny na specjalne okazje nie jest więc prosty, głównie przez duże możliwości, ale nie tylko. Każda kobieta ma swój gust i może czuć się seksownie w innej bieliźnie. Komplety muszą być więc dopasowane do indywidualnych preferencji pań. Nie można zapominać też o dobraniu odpowiedniego rozmiaru. W przypadku biustonoszy pomocne będą brafitterki.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar