Diky

2020-08-19

Twarz

Przedłuż swój wakacyjny look z wielozadaniowym pędzlem od Real Techniques!

Okres słonecznych, beztroskich wakacji powoli dobiega końca. Piękna opalenizna, którą uzyskałyśmy tego lata nie będzie jednak wieczna! Bronzer, puder, czy rozświetlacz to kosmetyki, które pomogą nam utrzymać efekt ciemniejszej, muśniętej słońcem karnacji. Jednak czy aplikator, dzięki któremu nałożymy swój ulubiony produkt musi zajmować nam dużo miejsca w kosmetyczce? Marka Real Techniques postanowiła nieco zmienić swój bestsellerowy, wielozadaniowy pędzel do rozmiaru podróżnego, dzięki czemu zmieści się on do niemalże każdej torebki!

 

 

Pędzel Mini Multitask Brush jest przeznaczony zarówno do produktów sypkich, jak i prasowanych. Jest produktem wielofunkcyjnym – z łatwością zaaplikuje bronzer, rozświetlacz, róż i puder. Zapewnia idealne wykończenie, dzięki któremu można stworzyć jednolity efekt i stopniować intensywność kolorów. Niezwykle puszyste włosie sprawia, że pędzel nie pozostawia smug, ani plam i tworzy naturalny efekt twarzy z odrobiną blasku i delikatnym, letnim rumieńcem.
 
Pędzel został zaprojektowany z myślą o podróżujących, zabieganych kobietach, tak aby zajmował jak najmniej miejsca, zmieścił się do każdej kosmetyczki i był zawsze pod ręką. Wielkość włosia ręcznie przycinanego i wykonanego z syntetycznego materiału pozostała bez zmian, jedynie skrócono długość rączki tak, aby była bardziej poręczna i idealnie leżała w dłoni.  Pędzel jest łatwy w czyszczeniu, a także w 100% wolne od okrucieństwa i niepodrażniający skóry twarzy. Wykonany ze starannie dobranych, wysokiej jakości materiałów oraz włosia posłuży wyjątkowo długo!
 
Wielozadaniowy pędzel Real Techniques – 30,99 PLN
 
Produkty dostępne są w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar