Diky

2020-08-11

Desery

Mocno Mleczna przyjemności smaku

 Nowa linia czekolad Mocno Mlecznych od E.Wedel

Kontynuując wedlowską tradycję czekoladnictwa, E.Wedel wypuszcza na rynek nową czekoladę Mocno Mleczną. Charakteryzuje się ona gładką i delikatną konsystencją, która przyjemnie rozpływa się w ustach. Jej zbalansowany, czekoladowo-mleczny smak dostarczy Ci wyjątkowej przyjemności smaku. Sprawdź, czy polubisz ją tak mocno, jak my! 
 
 
 
 
Nowa Mocno Mleczna – kunszt tworzenia mlecznych czekolad
Nad smakiem czekolad E.Wedel od lat czuwa ekspertka - Renata Kamińska. Kontynuując wedlowską tradycję czekoladnictwa, przez lata stworzyła kilkadziesiąt produktów, które kochają konsumenci. Spod ręki Renaty wyszły, m.in. produkty takie jak: najlepiej sprzedająca się czekolada gorzka w Polsce, unikalna czekolada biała karmelowa, czy też dobrze znana biała czekolada od E.Wedel. Jej autorstwa jest również najnowsza receptura czekolady Mocno Mlecznej. Sekret tego unikalnego smaku to wyjątkowe połączenie czekolady i mleka oraz gładka konsystencja, która sprawia, że nowa czekolada przyjemnie rozpływa się w ustach.
 
Szeroki wybór 
Na portfolio nowej linii czekolad składa się kilka wariantów: Mocno Mleczna, Mocno Mleczna z bakaliami, Mocno Mleczna z corn flakes oraz Mocno Mleczna z orzechami laskowymi. E.Wedel wierzy, że nowa receptura Mocno Mlecznych przypadnie do gustu konsumentom, którzy cenią sobie aksamitne rozpływanie kostki czekolady w ustach i poszukują prawdziwej przyjemności płynącej z doskonale połączonych składników. 

Mocno Mleczna 
Gramatura: 80 g 
Sugerowana cena: 3,39 zł
 
Mocno Mleczna z bakaliami
Gramatura: 100 g 
Sugerowana cena:  3,39 zł
 
Mocno Mleczna z corn flakes
Gramatura: 90 g 
Sugerowana cena: 3,39 zł 
 
Mocno Mleczna z orzechami laskowymi 
Gramatura: 90 g 
Sugerowana cena: 3,39 zł 
 

Nowa szata graficzna 
Wprowadzeniu na rynek czekolady Mocno Mlecznej towarzyszy zmiana szaty graficznej opakowań tabliczek E.Wedel. Odmieniony design bazuje na kolorach, które od lat kojarzone są z markę E.Wedel – odcienie niebieskiego i granatu. Teraz, zobaczymy je w zupełnie innej odsłonie. Nowe opakowania czekolad mlecznych będą jaśniejsze, w kolorze błękitu, zaś gorzkie zyskają nowy odcień granatu. 
 
Na opakowaniach dostrzec można dobrze znany symbol marki – chłopca i zebrę autorstwa Leonetto Capiello, który powstał już w roku 1926r. Ten zgrany duet pojawia się na tabliczkach w nowej, odświeżonej wersji. Chłopiec i zebra, pojawią się na każdej tabliczce czekolady w rozmaitych scenkach przedstawiających małe, codzienne przyjemności. 
 
Nowe opakowania tabliczek zawierają także atrakcyjne demo produktowe. Duże, apetyczne kostki czekolady podkreślają aspekt przyjemnościowy produktów, a także zachęcają do ich spróbowania.
 
Dodatkowo, na tyle opakowań znajdziemy ciekawostki związane z marką E.Wedel. Dzięki czemu, możemy bliżej zapoznać się z blisko 170-letnią historią marki.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar