Diky

2020-08-09

Paznokcie

Czy zestaw do hybryd może być odpowiednim prezentem?

Wybierając prezenty dla członków rodziny i przyjaciół, warto kierować się ich pasjami i gustami. Jakie są ogólne zasady wręczania prezentów i czy zestaw do hybryd sprawdzi się w roli podarunku?

 

 Co komu wypada wręczyć?
 
Przy różnych okazjach wymagających kupowania prezentów wiele osób zdaje się mieć spore problemy z ich wyborem. Muszą one spełniać kilka ważnych kryteriów: nie kosztować zbyt wiele, aby nie czynić kłopotu obdarowywanemu, trafiać w jego gust i zainteresowania, być czymś z gatunku rzeczy praktycznych, ale nie być przedmiotem czysto użytkowym. Dobrze też, aby prezent mieścił się w założonym, nie nadmiernie wysokim budżecie i był czymś, co obdarowana osoba chciałaby mieć, a z różnych powodów sama sobie tego nie kupiła. Przy wszystkich tych kryteriach naprawdę trudno wręczyć bliskiej osobie coś zaskakującego, nieoczywistego, co mogłoby jej sprawić prawdziwą radość. Dlatego tym bardziej warto docenić producentów, którzy zadają sobie trud stworzenia takich rozwiązań jak zestaw do hybryd – który świetnie sprawdzi się w roli prezentu!
 
 
 
Dla kogo start set do hybryd?
 
Zestaw startowy do robienia manicure hybrydowego jest dobrym pomysłem na prezent – na przykład dla przyjaciółki, mamy, siostry, kuzynki. Jest tylko jeden warunek jego wręczenia – musimy wiedzieć, że dana osoba nie ma już w domu sprzętu do hybryd! Zestaw do hybryd warto dać na przykład komuś, kto co trzy tygodnie chodzi na uzupełnianie hybryd do kosmetyczki, i komu chciałoby się pokazać, że istnieją inne sposoby na nienaganny, trwały manicure. Dobrze jest przy okazji zakupu takiego prezentu wziąć pod uwagę upodobania konkretnej kobiety do takich „domowych robótek”. Dlatego też jest to dobry pomysł na podarunek dla siostry czy przyjaciółki, ale niekoniecznie dla dalszej znajomej lub dawno niewidzianej kuzynki. Korzystnie jest wiedzieć, co stoi za tym, że dana osoba chodzi na hybrydy do kosmetyczki – może wynika to z jej antytalentu do prac manualnych, a może po prostu nie wie o tym, że istnieje taki zestaw do hybryd, z którym można robić sobie manicure samodzielnie?

Co znajdziesz w zestawie?
 
Jest to klasyczny pakiet startowy, w skład którego wchodzi przede wszystkim lampa UV. To niewielkie urządzenie emituje ultrafioletowe promienie świetlne, które utwardzają poszczególne warstwy lakieru w krótkim czasie – kilkudziesięciu sekund. Bez tego urządzenia nie sposób wykonać manicure hybrydowego – dlatego podarowanie go z pewnością wzbudzi zachwyt u osoby, która taki start set otrzyma! Oprócz tego zestaw do hybryd zawiera trzy kolory lakieru hybrydowego, do tworzenia zwariowanych, imprezowych lub codziennych stylizacji, a także bazę i top, bez których niemożliwe jest nałożenie koloru w sposób trwały. Jakby tego było mało, zestaw zawiera również drobne akcesoria, takie jak waciki bezpyłowe, które pozwalają na bardzo dokładne oczyszczanie płytki paznokcia, aceton do ściągania starego lakieru oraz nail cleaner do odtłuszczania powierzchni paznokci.
 
Mając do dyspozycji taki zestaw startowy, każda kobieta może zapomnieć o umawianiu się do swojej ulubionej stylistki, oczekiwaniu na jej wolny termin i wynajdywaniu wolnej chwili, aby do niej podjechać. Wystarczy godzina lub dwie wolnego czasu wieczorem i tych kilka narzędzi i kosmetyków, aby móc rozpocząć malowanie paznokci hybrydami zupełnie za darmo, u siebie w domu – i to nie tylko sobie, lecz także koleżankom! Z pewnością taki zestaw sprawi obdarowanej osobie mnóstwo radości i przyczyni się do rozwoju jej nowego talentu!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar