Diky

2020-07-21

Twarz

Lato bez ograniczeń z czystą skórą od GARNIER!

Piegi, letnia opalenizna i gładka cera, dzięki której czujesz się pewnie. Tak wygląda idealne lato według Garnier. Zapomnij o niedoskonałościach czy zaskórnikach i sięgnij po Garnier Czysta Skóra 3w1, który w zależności od Twoich potrzeb możesz stosować na trzy sposoby. Planujesz wyjazd? Nasz produkt idealnie sprawdzi się w wakacyjnej kosmetyczce. 

 

 

 

 

Podróże kamperem, weekend pod namiotem albo lekcje surfowania na Helu. Niezależnie od planów, zdrowa gładka cera to gwarancja pewności siebie i letniej swobody. Niedoskonałości i zaskórniki potrafią skutecznie zepsuć humor, a przecież odpowiednio dobrana pielęgnacja nie musi być czasochłonna i uciążliwa. Garnier Czysta Skóra to produkt stworzony dla tych z nas, którzy lubią proste i skuteczne rozwiązania. Dzięki unikalnej formule można stosować go na 3 sposoby:
 
 
1. Żel myjący – dzięki zawartości cynku reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza i odświeża cerę
 
2. Peeling – odblokowuje pory, usuwa zanieczyszczenia i redukuje zaskórniki
 
3. Maseczka – dzięki zawartości glinki absorbuje sebum, a oprócz tego dodatkowo koi skórę
 
 
 


#CZYSTYSQUAD
 
 
Wrzuć nasz produkt do walizki i po prostu ciesz się latem! A jeśli chcesz je spędzić w wyjątkowy sposób, mamy dla Ciebie plan nie do odrzucenia! 
 
Weź udział w projekcie, którego jeszcze w Polsce nie było i stań się gwiazdą telewizji! Tego lata nasz Czysty Squad - Janek Dąbrowski, Wersow, Julia Żugaj, Klaudusiekk, vnarf oraz Yoshi zapraszają swoich obserwatorów do wzięcia udziału w wyjątkowym, pierwszym takim w Polsce projekcie. To właśnie nasi ambasadorzy będą tworzyć reklamę Garnier, której gwiazdą produktem będzie Czysta Skóra 3w1 z glinką. Reżyseria, scenografia, stylizacje i make-up będą w rękach influencerów, a efekty ich pracy zaprezentujemy w telewizji oraz podczas specjalnej, kinowej projekcji. To pomysł tak innowacyjny jak nasz produkt, a Ty możesz być jego częścią! 
 
Zgłoś się na casting w dniach 20.07-31.07 i w krótkim video pokaż jak czysta skóra uwalnia Twoją kreatywność. Pomysłów jest miliony, ale my czekamy właśnie na Twój! Zagraj w reklamie u boku największych YouTuberów i  TikTokerów, przeżyj przygodę życia i stań się gwiazdą! Gotowy? W takim razie do zobaczenia na srebrnym ekranie!
 
 
Więcej szczegółów znajdziesz na nowosci.garnier.pl/czystaskora/casting/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar