Diky

2020-06-29

Nowinki

Trendy sezonu: modny, dresowy look

Spodnie dresowe, bluzy i luźne t-shirt’y, kiedyś były wyznacznikiem codzienności. Przeznaczone do siedzenia w domu i niewychodzenia z łóżka. Od czasów kwarantanny postrzeganie domowego stylu się zmieniło. Teraz jest on jak najbardziej wskazany, a dzięki celebrytom i supermodelkom bardzo modny.

 
 
Ze sportowych ubrań możesz stworzyć najwygodniejsze stylizacje, jakie jesteś w stanie sobie wyobrazić. I wcale to nie oznacza, że będą one nudne. Możesz je wykorzystać w dowolnej kombinacji i ubrać praktycznie wszędzie ! Co najważniejsze dresy, legginsy, topy prawie każdy ma w swojej szafie.
 
Dzięki swojej kreatywności oraz przy użyciu kilku trików stylistycznych jesteśmy w stanie wyczarować swobodny, ponadczasowy, a nawet seksowny outfit, który powali wszystkich na kolana.
 
Dresy zasługują na coś więcej niż wnętrze twojego mieszkania. Pokaż je i udowodnij, że wygodnie nie znaczy źle!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stylizacja nr 1: spodnie- Cotton Club/ cottonclub.pl, bluzka- Midori Feminine Fashion/midori.pl, buty- Menbur/menbur.pl, kolczyki I szminka- TK Maxx. 
 
 
 
 
 
Stylizacja nr 2: komplet dresowy- Jelonek/ jelonekm.pl, buty- Menbur/menbur.pl, 
 
 
 
 
 
Stylizacja nr 3: t-shirt- Cotton Club/cottonclub.pl, torebka- Menbur/menbur.pl, spodenki, buty, okulary- TK Maxx
 
 
 
 
 
Stylizacja nr 4: kurtka- Fratelli/fratelli.com.pl, dresy- Midori Feminine Fashion/midor.pl, buty- Menbur/menbur.pl, top- TK Maxx
 
 
 
 
 
Stylizacja nr 5: legginsy Cosel/cosel.moda, buty- Menbur/menbur.pl, top- TK Maxx 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar