Diky

2020-06-23

Twarz

MAYBELLINE NEW YORK: MARKA NA MEDAL!

Marka, pochodząca z miasta, w którym można osiągnąć wszystko, pokazuje, że to faktycznie prawda. Historia Maybelline New York sięga roku 1915, kiedy Thomas L. Williams stworzył pierwszą maskarę, która miała pomóc jego siostrze Maybel zdobyć serce mężczyzny. Trochę ponad 100 lat później, Maybelline New York zdobywa tytuł MARKI MAKIJAŻOWEJ #1 NA ŚWIECIE!*

 
 
 
 
 
Za sukcesem marki stoją ludzie, którzy codziennie pracują nad tym, aby udoskonalać formuły kosmetyków Maybelline New York, konsumenci, którzy są jej największą inspiracją oraz szerokie portfolio produktów, które przez lata zyskało sobie wielu fanów na całym świecie. Te ostatnie są tworzone z myślą o dodawaniu dziewczynom pewności siebie i wzbudzaniu w nich wiary, że mogą osiągnąć wszystko, co chcą. Takie bestsellery także mogą pochwalić się wielkimi osiągnięciami. 
 
MAYBELLINE NEW YORK
INSTANT ANTI AGE ERASER
KOREKTOR #1 W EUROPIE**
Korektor do twarzy Instant Eraser od Maybelline New York to multizadaniowy kosmetyk, pozwalający osiągnąć idealny makijaż, przez długie godziny. Ukrywa niedoskonałości i cienie pod oczami, a dodatkowo maskuje zmarszczki. Pokochały go kobiety w różnym wieku w całej Polsce. Sprawdza się przede wszystkim u dziewczyn prowadzących aktywny tryb życia i szukających długotrwałych efektów oraz prostych rozwiązań.
 
 
MAYBELLINE NEW YORK
COLOSSAL
MASKARA #1 W POLSCE***
Maskary Maybelline New York to maskary nr 1 w Polsce, oferujące różne produkty, zapewniające zupełnie inne efekty, w zależności od Twoich potrzeb. Naszą kultową maskarą , która da Ci legendarne pogrubienie rzęs to Colossal - #1 wśród maskar. Inspirowana żółtymi taksówkami z Nowego Yorku to najlepszy wybór jeśli cenisz sobie widoczny efekt na rzęsach. 
 
 
MAYBELLINE NEW YORK
SUPER STAY MATTE INK
PŁYNNA SZMINKA #1 W POLSCE****
Dzięki płynnym szminkom SuperStay Matte Ink, każda dziewczyna może cieszyć się trwałym i matowym kolorem na ustach, którego efekt osiągnie przy pomocy wygodnego aplikatora. Pomadki utrzymują się na ustach ponad 16 godzin, nawet kiedy jesz, pijesz czy rozdajesz słodkie całusy. Oszałamiająca głębia pigmentów płynnych szminek oraz gama 21 odcieni, która wybija się z tłumu zyskała sympatię Polek i uzyskała miano płynnej szminki #1 w Polsce!
 
 

MAYBELLINE NEW YORK
COLOR SENSATIONAL
SZMINKA #1 W POLSCE*****
Color Sensational to wyjątkowa szminka dla wyjątkowych kobiet. Jej sekretem jest połączenie intensywnego koloru z pielęgnacyjnymi składnikami. Masło Shea zawarte w formule zapewnia ustom doskonałą ochronę. Szeroka gama 36 odcieni, umożliwiająca dobranie idealnego odcienia, sprawia, że Polki od lat kochają Color Sensational, dzięki czemu stała się ona szminką #1 w Polsce!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar