2020-05-26

Twarz

Najpopularniejsze kosmetyki marki The Ordinary, które warto mieć w swojej kosmetyczce

Nie da się ukryć, że pośród wszystkich dostępnych na polskim rynku kosmetyków The Ordinary trudno jest wybrać te najlepsze. Produkty tej marki kilka lat temu wręcz zrewolucjonizowały branżę kosmetyczną. Nie ma drugiej takiej firmy, która w tak krótkim czasie wywarła tak ogromny wpływ nie tylko na rynek, lecz także na konsumentów. W portfolio The Ordinary w przeważającej części znajdują się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Jakie produkty tej marki warto mieć w swojej kosmetyczce?

 

 

 

The Ordinary - marka inna niż wszystkie

Produktów tej marki na pewno nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce pielęgnacji. Jedną z kluczowych zalet kosmetyków The Ordinary są ich nieskomplikowane składy, które zapewniają wysoką skuteczność działania. Warto dodać, że ciężko na rynku o podobną firmę, której kosmetyki uzyskały tak dużą popularność wyłącznie poprzez sam skład.

Kliniczna skuteczność, minimalizm i prostota, to właśnie w taki sposób najłatwiej opisać produkty The Ordinary. Wszystkie kosmetyki tej marki są wolne od olejów, siarczanów, parabenów oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Co więcej, nie są one także testowane na zwierzętach, a co za tym idzie - nie są sprzedawane na chińskim rynku.

Musimy jednak pamiętać o tym, że zakupy w sklepie online The Ordinary wymagają od konsumentów ogromnej świadomości kosmetycznej. Każdy, kto chce, aby w jego kosmetyczce znalazły się produkty tej marki, musi orientować się, jakie substancje będą pożądane przy konkretnej kosmetycznej potrzebie. Oczywiście dla niektórych jest to spory minus, jednak marka od samego początku zaznacza, że nie jest normalna (The Abnormal Beauty Company). Można liczyć na to, że popularność produktów tej marki wpłynie pozytywnie na rozpowszechnienie kosmetycznej wiedzy, która jest niezwykle cenna, aby cieszyć się zadbaną cerą.

Najlepsze peelingi pod słońcem

Peelingi The Ordinary są polecane szczególnie tym osobom, których cera dość szybko ulega wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniom. Zadowolone z nich będą także wszyscy ci, którzy nieustannie walczą z trądzikiem grudkowo-krostkowym. Jednym z ciekawszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów jest “buraczkowy” peeling kwasowy AHA 30% + BHA 2%, który zaskakuje kolorem, jednak popularność zawdzięcza przede wszystkim skuteczności. Wchodzący w skład kwas salicylowy oczyszcza pory, a także ułatwia wnikanie w skórę innych kwasów np. glikolowych i mlekowych. I to właśnie one złuszczają skórę, nawilżają i pobudzają w niej procesy regeneracyjne.

Idealne produkty na trądzik

Osoby, które borykają się z trądzikiem, powinny przetestować produkty The Ordinary, które są przeznaczone do tego typu cery. Kosmetyk, który zasługuje na uwagę, zawiera w swoim składzie 10% kwas azelainowy. Kolejnym składnikiem jest kwas asparaginowy, który nawilża skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Azelaic Acid Suspension 10% jest skierowany głównie do osób, które cierpią na trądzik różowaty.

Zatrzymaj oznaki starzenia

Panie, które walczą ze zmarszczkami oraz utratą jędrności powinny zwrócić uwagę na peptydowe serum do twarzy “Buffet” oraz serum z retinolem. Pierwszy z nich to jeden z największych hitów wśród kosmetyków marki The Ordinary. Zawarte w serum peptydy miedziowe, stymulują produkcję elastyny i kolagenu, co sprawia, że skóra jest jednocześnie bardziej elastyczna, a zmarszczki stają się coraz mniej widoczne - oczywiście przy regularnym stosowaniu.

Nie da się ukryć, że szklane buteleczki z białymi naklejkami, które są znakiem rozpoznawczym tej firmy, wyglądają jak lekarstwa. To właśnie być może dlatego kosmetyki The Ordinary mają wręcz zbawienny wpływ na skórę. I choć marka nie prowadzi nachalnego marketingu, to jej produkty są naprawdę pożądane na rynku kosmetycznym. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar