2020-05-25

Twarz

100% natury, 100% miłości Egyptian Miracle dla mamy!

Z okazji Dnia Mamy podaruj prawdziwe skarby natury. Znajdziesz je w kremie Egyptian Miracle, którego unikatowa kompozycja jest ratunkiem dla suchej, zmęczonej i podrażnionej skóry. To prezent, którym wyrazisz troskę o najbliższą Ci osobę.

 Formuła kremu powstała wyłącznie z naturalnych składników. Zawiera 7 dobroczynnych składników: oliwę z oliwek, miód, olej słonecznikowy, propolis, mleczko pszczele, pyłek pszczeli i wosk pszczeli. Jego konsystencja pod wpływem ciepła rąk zamienia się w ultraodżywczy olejek, który kompleksowo pielęgnuje skórę twarzy, ciała oraz włosy.

Egyptian Miracle łączy w sobie właściwości  aż 7 kosmetyków: głęboko odżywczego kremu do twarzy, wygładzającej maseczki, nawilżającego kremu pod oczy, odżywczego balsamu do ust, regeneracyjnego kremu do rąk, profesjonalnego kosmetyku zmniejszającego widoczność blizn i rozstępów oraz silnie naprawczej odżywki do włosów. Jest uniwersalnym kosmetykiem, który zawsze powinien być pod ręką - w torebce czy w rodzinnej apteczce wyjazdowej. 

Cena: 19,99 zł/40ml

Kosmetyki pielęgnacyjne i makijażowe Eveline Cosmetics zamówisz bez wychodzenia z domu na www.eveline.pl. Do 31 maja 2020 w sklepie internetowym marki trwa WIELKA PROMOCJA DO -50%. Krem ratunkowy Egyptian Miracle kupisz za jedyne 14,99 zł.

  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar