2020-05-14

Bielizna

Płyń na fali. Kostiumy kąpielowe Monki S/S 2020

Wiosną tego roku marka Monki przedstawi kolekcję strojów kąpielowych wiosna/lato 2020 z nowymi, inspirującym wzorami, trendami i sposobami na #monkistyle.


Kostiumy kąpielowe tej marki są wytwarzane z poliamidu i poliestru pochodzących z recyklingu. Poliamid z recyklingu jest pozyskiwany z pozostałości po wytwarzaniu przędzy, a poliester z recyklingu – ze zużytych butelek PET. To jeden z przykładów działań marki Monki na rzecz mody tzw. obiegu zamkniętego – i krok na drodze do zrealizowania przez markę celu: stosowania wyłącznie materiałów z recyklingu lub pozyskiwanych w sposób zrównoważony.

 

 

 
Najważniejsze elementy kolekcji kostiumów kąpielowych wiosna/lato 2020 to kostium odsłaniający ramiona dostępny w wersji bikini i jednoczęściowej, wiązane z boku figi z wysokim wycięciem oraz odważne spodenki przypominające szorty rowerowe. Wyraziste nadruki w kratkę, tygrysy i kwiaty stonowano neutralnymi odcieniami czerni, żółci i brązu.


Kolekcja jest już dostępna.

 

 

 

 
Monki to marka, która tworzy historie promujące produkty, oferuje świetne ubrania w konkurencyjnych cenach oraz pragnie szerzyć życzliwość na całym świecie i dawać młodym kobietom siłę do działania. Odzież Monki dostępna jest w ponad 120 sklepach typu concept store na 19 rynkach. Sklep internetowy monki.com realizuje dostawy na 19 europejskich rynkach, a za pośrednictwem międzynarodowych przesyłek może dostarczyć artykuły do dodatkowych 68 miejsc na całym świecie. Monki.tmall.com sprzedaje produkty Monki w Chinach, a w sprzedaży hurtowej możliwa jest wysyłka do krajów na całym świecie. Marka Monki powstała w 2006 r. i jest samodzielną marką należącą do grupy H&M.

 


Paulina Janiszewska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar