2020-04-20

Kolekcje ubrań

Kolekcja ECO od Diverse – słuszny modowy wybór

Biały t-shirt oraz jeansy ma w swojej sza?e prawdopodobnie każdy z nas. Wybierając te części garderoby kierujemy się przede wszystkim ich wygodą oraz uniwersalnością. A gdyby dodatkowo były produktami eco friendly? Marka Diverse odpowiedziała na te oczekiwania!

 

 

 

Linia ECO to między innymi jeansowe spodnie, kurtki oraz bawełniane koszulki. Te ubrania łączy jedno - powstały w procesie opartym o zrównoważone metody produkcji. Kolekcja denimowa to w dużej mierze tkaniny składające się między innymi z poliestru pochodzącego z odzysku. Wykorzystana w nich przędza skonstruowana jest z przetworzonych wtórnie butelek PET. To dobry dowód na to, że zużyty plastikowy produkt może służyć do praktycznych (i modnych) celów.


T-shirty są wykonane z najwyższej jakości organicznej bawełny, pozyskiwanej w ekologiczny i bezpieczny dla środowiska sposób. Surowiec ten powstał z roślin niemody?kowanych genetycznie oraz uprawianych bez dodatku szkodliwych pestycydów. Dzięki temu, te basicowe, białe koszulki są hipoalergiczne i bezpieczne dla naszej skóry. Co więcej - ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Nawet najmniejszy gest poczyniony w kierunku poprawy życia na naszej Planecie jest słuszny. Przekonaj się o tym i sprawdź modele z kolekcji ECO na www.diversesystem.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar