2020-04-19

ROZRYWKA

SENNHEISER: #DontSTOPTHEMUSIC: David Guetta na żywo w ten weekend!

Warszawa, 17 kwietnia 2020 – W sobotę (niedzielę), 18 (19) kwietnia, światowej sławy DJ, producent i pionier technologii David Guetta wystąpi na żywo z Miami oraz udostępni transmisję live swojego koncertu w ramach internetowej serii Sennheisera #DontStopTheMusic. Tym samym muzyk, obok innych artystów, przyłącza się do akcji „United at Home”, której celem jest zebranie środków pieniężnych na walkę z Covid-19. Występ Guetty transmitowany będzie za pośrednictwem jego kanałów społecznościowych oraz przez lokalne strony Sennheiser na Facebooku dla Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA i Kanady.

 

 Koncert Davida Guetty rozpocznie się w sobotę o godzinie 6:00 po południu czasu Miami (00:00 niedziela w Warszawie) i będzie niezwykłą okazją do wysłuchania przygotowanego specjalnie na tę okazję setu didżejskiego oraz do wsparcia potrzebujących. Muzyk wybrał cztery organizacje charytatywne, z których jedna to fundusz solidarnościowy WHO Covid-19, na które zostaną przekazane środki finansowe zebrane podczas koncertu. Sennheiser oferuje także widzom możliwość bezpłatnego przekazania darowizny na fundusz wsparcia w ramach #DontStopTheMusic, dzięki czemu każdy może łatwiej zebrać pieniądze i cieszy
 się wspaniałą muzyką.

#DontStopTheMusic to seria ekskluzywnych koncertów streamingowych na firmowym koncie Instagram @Sennheiser, transmitowanych przez IGTV (Instagram TV). Wszelkie informacje dotyczące koncertów oraz artystów publikowane są na stronie: http://www.sennheiser.com/anniversary i https://en-de.sennheiser.com/mediaroom. Poza ogłoszeniami o samych terminach muzycznych wydarzeń, strona zawiera liczne teledyski z wciągającymi nagraniami z klubów jazzowych, sety didżejskie realizowane w domowym zaciszu, a także nagrania na żywo ze studiów. Wystarczy założyć słuchawki lub podkręcić głośniki i zanurzyć się w kojących dźwiękach muzyki.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar