2020-04-07

WSPIERAMY AKCJE

Levi’s® Europe prezentuje 5 :01 Live

Idea Levi Strauss & Co. zawsze opierała się na jedności i autoekspresji. Nastał czas, aby każdy z nas dał wyraz solidarności z innymi poprzez robienie tego, co może, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, w jaki sposób najlepiej okazywać wsparcie w tym momencie, jednak to, co może zrobić każdy z nas, to zostać w domu. Levi’s® także zachęca do tego swoich fanów i ich rodziny, wprowadzając projekt 5:01 Live – Stay Home, Stay Connected.  

 

 Projekt 5:01 Live to seria transmisji oraz filmików na profilu @levis_poland na Instagramie, których premiera odbywa się o 5.01 po południu. Levi’s® postanowił współpracować z członkami swojej kreatywnej społeczności, aby pokazali w jaki kreatywny sposób wykorzystują swój czas w domu. Transmisje obejmują występy muzyczne, warsztaty personalizacji oraz rozwijanie różnych pasji. Zobaczymy w nich m.in. Miłosza Rebesia i Kubę Dąbrowskiego. 

Na wszystkich europejskich kanałach marki możemy podziwiać występy lokalnych muzyków, o czym na bieżąco informuje @levis_poland na swoim Insta Stories. Na globalnym profilu @levis mogliśmy podziwiać już występy live m.in. Snoop Dogg’a, Kali Uchis, Questlove i Taboo z Black Eyed Peas. Co więcej na polskim profilu rozpoczął się cykl DIY, czyli nauka customizacji w domowych warunkach. Tailor masterzy marki pokazują w jaki sposób możemy nadać swoim ubraniom drugie życie i kreatywnie wykorzystać czas spędzony w izolacji. W pierwszym odcinku nauczymy się jak wykonać tie-dye z wykorzystaniem… buraka! Kolejne odsłony tego cyklu oraz pozostałe relacje z wnętrz domów przyjaciół marki już wkrótce.
 
Zapewniając angażującą i wartościową rozrywkę oraz gwarantując ludziom pozostanie w kontakcie podczas izolacji liczymy na to, że zachęcimy i zainspirujemy ich do działania w domach. Levi’s dostarcza odrobinę wytchnienia w swoim najlepszym, indywidualnym stylu. Stay home, Stay connected! 

 

 

5.01 Questlove

 

5.01. Snoop

 

5.01. Taboo
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar