2020-03-27

Kolekcje ubrań

Gatta wiosennie Spring Spirit 2020

Nowa wiosenna kolekcja ubrań GATTY Spring Spirit  łączy to co wiosną i latem najbardziej pożądane:  soczyste kolory, lekki  dotyk miękkiej dzianiny  oraz mocne printy. Miksuj je dowolnie lub wybierz ten, z którym będzie Ci najbliżej do przywodzących myśl szybko zbliżających się wiosennych, ciepłych wieczorach.

 

Gatta Marcela dress 199,90Swoją najnowszą kolekcję Gatta dedykuje kobietom świadomym swojego stylu, lubiącym zabawę i romans z trendami  ale przede wszystkim doceniającym jakość produktu stworzonego od podstaw w Polsce.

Sukienki w pomarańczowym kolorze


Ekspresja soczystej i energetycznej pomarańczy, noszonej solo, jak i „od stóp do głów”. Pomarańczowy kolor przewijał się na pokazach Valentino, Bottega Veneta oraz Moschino. W ofercie Gatty znajdziesz go w ultrakobiecych sukienkach z falbanami, wiązaniami  oraz bandażowej tubie o długości midi.

 

 

Gatta Janette dress 149,90

 

Gatta Suelo dress 189,90

Komentarze (1)

Ania (2020-04-21 08:29:49)
sukienki
Pomarańczowy to bardzo wiosenny kolor. Podoba mi się ta sukienka. Sporo przecen sukienek jest również na https://modbis.pl/pol_m_OUTLET_Sukienki-1141.html. Widziałam kilka w podobnym stylu. Swoją drogą, zauważyłam, że wiele sklepów ma naprawdę fajną kolekcję na wiosnę. Jest w czym wybierać. Dominują jasne kolory, choć czarny i granatowy u Pań jak zawsze jest w modzie. Myślę, że już niedługo będziemy mogli znów cieszyć się wyjściem z domu i można już śmiało robić porządki w szafie i wyjmować letnie sukienki ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar