2020-03-24

Dodatki

Christine Granville Zegarek w najmodniejszym kolorze tego roku!

Niebieski, a dokładnie Classic Blue, to kolor roku 2020 wybrany przez Pantone, który co roku nominuje jeden obowiązujący kolor sezonu. To barwa, która kojarzy się z klasyczną, ponadczasową elegancją, czyli tym co wyróżnia markę Christine Granville.

 
Kolor niebieski to hit sezonu - głęboki i lekko tajemniczy, można go nosić w formie total look albo skupić się na wyrazistych akcesoriach. Classic blue to kolor uniwersalny, który można łączyć również z innymi barwami. Klasyczny zegarek Christine Granville w tym odcieniu będzie idealnym dodatkiem do każdego stroju.  

Zegarki Christine Granville posiadają wymienny, skórzany pasek, którego kolor można dowolnie modyfikować w zależności od okazji. Oprócz tego do wyboru są trzy kolory tarczy: biały, czarny i niebieski. Niebieski pasek w każdym momencie można zastąpić innym kolorem w zależności, jaki mamy nastrój i czym w przyszłym roku zaskoczy nas Pantone!


 

 
O marce:

Christine Granville to marka zegarków z silnym pierwiastkiem kobiecym. Jej ideą jest motywowanie i wspieranie kobiet w biznesie. Inspiracją do stworzenia marki zegarków Christine Granville była historia polskiej agentki brytyjskiego wywiadu - Krystyny Skarbek - kobiety silnej, piekielnie inteligentnej i niezwykle odważnej. Była jedną z tych bohaterek, które zmieniły bieg historii. Zegarki Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Zegarki dopracowane są w każdym detalu. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów - jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji.

Założycielką marki Christine Granville jest Agnieszka Bobrukiewicz, bizneswoman i mentorka kobiet, odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku. Lata pracy w typowo męskim otoczeniu nauczyły ją twardego i stanowczego podejścia do biznesu oraz odwagi i łatwości w podejmowaniu ryzyka. Od lat zaangażowana jest w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, dzięki którym pomaga i dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami. “Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać.” - przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz.

Zegarki Christine Granville dostępne są w sklepie internetowym christinegranville.com w cenie:

zegarek z długim paskiem: 859 zł
zegarek z krótkim paskiem: 799 zł
zegarek metalowy: 799 zł
krótki pasek: 159 zł
długi pasek: 189 zł


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar