Diky

2020-03-24

ROZRYWKA

Festiwalowy zawrót głowy - zobacz imprezy, których nie możesz przegapić

Coraz cieplejsze czerwcowe wieczory sprzyjają wypadom ze znajomymi oraz niezapomnianym imprezom. Prawdziwi melomani docenią nie tylko koncerty ulubionych gwiazd, ale i festiwale muzyczne, w czasie których mogą posłuchać wielu artystów zgromadzonych w jednym miejscu oraz doświadczyć niesamowitych atrakcji. Zobacz imprezy, których nie możesz przegapić – tegoroczne lato będzie pełne niezapomnianych wydarzeń!

 

 

 

Festiwal nie tylko dla Piratów

To już czwarta edycja festiwalu, którego nie można porównać do żadnego innego. W dniach 5-6.06 wrocławska Czasoprzestrzeń mieszcząca się przy ulicy Tramwajowej będzie świadkiem Rum Love Festival, który każdego roku przyciąga koneserów tego szlachetnego trunku. Uczestnictwo w imprezie to szansa na poznanie nowych smaków i aromatów rumów na światowym poziomie. To dwa dni niesamowitego przeżycia i świetne oderwanie od rzeczywistości.

Rum Love Festival gromadzi nie tylko fanów przysmaku piratów, ale i wielu wystawców godnych uwagi. Tegoroczna edycja odbędzie się w nowym miejscu, czyli w Czasoprzestrzeni położonej we wrocławskiej Zajezdni Dąbie. To jedna z najpiękniejszych budowli tego typu, chętnie podziwiana przez odwiedzających. W czasie Rum Love Festival na gości będą czekały aż trzy strefy – stoiska wystawców, gastronomiczna oraz zewnętrzna z leżakami. Szykuje się niesamowita dawka zabawy na lekkim rauszu.

 

 

Energetyczne brzmienia w sercu Śląska

Sposób na spędzenie czerwcowych wieczorów tak, jak lubisz? Zobacz imprezy, których nie możesz przegapić i wybierz najlepsze dla siebie. Jedną z polecanych przez nas jest Tauron Nowa Muzyka Katowice, która potrwa od 11 do 14.06 w katowickiej Strefie Kultury. W tych dniach Katowice będą świadkiem niesamowitych brzmień i ugoszczą gości cenionych na całym świecie. Tauron Nowa Muzyka Katowice w ciągu kilku lat stał się jednym z najważniejszych europejskich festiwali muzycznych chętnie odwiedzanych nie tylko przez Polaków. Tegoroczny lineup potwierdza, że tę imprezę warto zanotować w kalendarzu. Na scenie pojawi się między innymi Underworld, Cigarettes After Sex, Soap&Skin, Floating Points, Dj Tennis, Andy Stott, Red Axes live, Donato Dozzy czy Gerd Janson. Tej imprezy nie można przegapić.

Pomarańczowy zawrót głowy

To kolejny festiwal, który jest określany mianem jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku w Polsce. Mowa o Orange Warsaw Festival, który obecnie odbywa się na Torze Służewiec. W tym roku niesamowite widowisko muzyczne rozpocznie się 5.06 i potrwa w sumie przez dwa dni.

Każdego roku w czasie Orange Warsaw Festival pojawiają się gwiazdy światowej sceny, które jak nikt inny wiedzą jak skutecznie rozgrzać publiczność. To okazja do poznania nowych dźwięków, posłuchania tych, których twórczość zna się doskonale i przeżycia niezapomnianych chwil. Tegoroczną edycję uświetni między innymi Camila Cabello, Tyler, The Creator, BROCKHAMPTON, 5SOS czy Young Thug. Różnorodne style muzyczne, gwiazdy światowego formatu, klimatyczna warszawska przestrzeń – to wszystko gwarantuje moc atrakcji i muzycznych wzruszeń. Z pewnością nie może Cię tam zabraknąć.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar