2020-02-11

Włosy

Fryzury J.Lo i Kim Kardashian-West ułożone Tangle Teezer!

Olśniewająca fryzura to nie lada wyzwanie! W szczególności dla tych, którzy muszą przygotować uczesanie dla gwiazd, pojawiających się na czerwonym dywanie lub występujących na scenie. Niekiedy to właśnie ta fryzura wyznaczy trendy na następny sezon. Cały ten proces to ogromna próba i presja!  Chris Appleton ma w tym duże doświadczenie, dlatego jest wybierany przez największe gwiazdy. Ostatnio wykonał fryzury dla J.Lo oraz Kim Kardashian na najważniejsze wydarzenia sezonu, w czym pomogły mu szczotki i grzebienie od Tangle Teezer.

 

 

 


„Włosy to sposób na wyrażenie siebie, w szczególności na scenie” – mówi Chris Appleton, fryzjer gwiazd, który jest odpowiedzialny za niesamowite fale, towarzyszące J.Lo na scenie tegorocznego finału Super Bowl. Wydarzenie ogląda rok rocznie miliony Amerykanów, ale potem komentuje je cały świat. Ten koncert przeszedł zdecydowanie do historii, także dzięki niesamowitej fryzurze Jennifer!


Jej burza loków została zaplanowana z niebywałą precyzją. Chris musiał wziąć pod uwagę nie tylko układ taneczny piosenkarki, ale także wilgotność powietrza. Sam przyznaje, że Miami to najgorsze miejsce dla każdych włosów, a w szczególności tych, które muszą się ciągle ruszać. Proces ich ułożenia to skomplikowana sprawa – najpierw musiał zadbać o ich odpowiednie pokręcenie, a potem za pomocą klipsów oraz zimnego powietrza suszarki odbić włosy od nasady. By wykończyć fryzurę, nie zniszczyć efektu oraz zapewnić włosom dodatkową objętość użył szczotki The Ultimate od Tangle Teezer! Jej długie i krótkie ząbki są w stanie wbić się w najbardziej nastroszoną fryzurę, ale nie powodując utraty jej objętości. Szczotka i Chris towarzyszyli J.Lo w ostatnich sekundach przed wyjściem na scenę i dzielnie dopieszczali jej fryzurę, aby osiągnąć nieskazitelny efekt końcowy.


Kim Kardashian, znana ze swoich wyprzedzających trendy fryzur, skorzystała również z usług Chrisa Appletona. Ten przygotował jej fryzurę na Oskarowe After Party. Tym razem jej włosy Chris ułożył w klasyczny wet-look. W połączeniu z sukienką vintage od Alexandra McQueen’a wyglądały zjawiskowo! Długie, ciemnie włosy Kim Chris pokrył niesklejącym się nabłyszczaczem i przeczesał grzebieniem Tangle Teezer Back Combing. Grzebień posiada krótkie i długie ząbki, które nie tylko pozwalają uzyskać idealny tapir, ale także rozczesują z niezwykłą dokładnością. Przy takich fryzura w stylu wet-look sprawdzi się idealnie!


Grzebień Back Combing można znaleźć w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju w cenie 49,99 PLN.
Szczotka The Ultimate Finishing Brush jest dostępna wyłączenie w drogeriach Hebe w cenie 59,99 PLN.


Uwaga! Ten produkt uzależnia!


O marce:
Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd – Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots – który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.


Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.


Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych . Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do „must have“ wyposażenia kosmetycznego.


Szczotki Tangel Tezeer są dostępne w punktach Rossmann oraz Hebe w całej Polsce.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar