2020-02-07

Bielizna

Bruna Marquezine – nowa twarz Intimissimi

Bruna Marquezine – nowa twarz Intimissimi, debiutuje w Walentynkowej kampanii marki!

 
Bruna Marquezine została ambasadorką Walentynkowej kolekcji Intimissimi. Piękna Brazylijka do tej pory znana była fanom nie tylko ze świata mody, ale i filmu. W ubiegłym roku została nominowana przez American Vogue do grona 14 najlepszych międzynarodowych aktorów.


Marquezine dołączyła do grona Intimissimi debiutując w kampanii Walentynkowej. Jej wrodzony urok i elegancja idealnie interpretują kolekcję, którą Intimissimi przygotowało specjalnie na 14 lutego. Znajdziemy w niej mnóstwo urzekających produktów z pięknych przeźroczystych materiałów, które symbolizują wyrafinowaną kobiecość – w sam raz do noszenia lub jako prezent.

Bruna Reis Maia (urodzona 4 sierpnia 1995 roku, w Rio de Janeiro), lepiej znana jako Bruna Marquezine, jest niemal weteranką branży, mając w swoim zawodowym dorobku ponad 15-letnie doświadczenie zarówno na planie filmowym jak i telewizyjnym.

Pracę w modelingu rozpoczeła już w wieku 5 lat, a jej debiut aktorski miał miejsce w 2003 roku na planie brazylijskiej telenoweli Mulheres Apaixonadas. Możemy ją oglądać na wielu prestiżowych imprezach z czerwonym dywanem w roli głównej, brała również udział w Paris Fashion Week i Festiwalu Filmowym w Wenecji.

 

 

 Marquezine jest również znaną influencerką (ponad 37 millionów followersów na Instagramie), bardzo oddaną sprawom społecznym i ochroną środowiska. Przykładowo jest ambasadorką IKMR (I Know My Rights), organizacji humanitarnej, która pomaga uchodźcom w Brazylii.

Nominowana przez American Vogue,  jako jeden z 14 międzynarodowych talentów, Marquezine stała się ikoną swojego pokolenia.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar