Diky

2020-02-03

FITNESS

Kampania LABELLAMAFIA wiosna/lato 2020

STRONGER THAN EVER to hasło najnowszej kampanii LABELLAMAFIA na wiosnę-lato 2020. Tej wiosny #hardcoreladies pod wodzą założycielki marki, Brazylijki - Alice Matos udowadniają, że nic ich nie powstrzyma. Jest kolorowo, odważnie i… trochę ekscentrycznie.

 

 

 Choć LABELLAMAFIA nigdy nie była kierowana do grzecznych dziewczynek, a wręcz przeciwnie – chłopczyc, łobuziar i wiecznych opozycjonistek, najnowszą kampanią pokazuje swoją  jeszcze bardziej buntowniczą naturę. Wizerunek odważnych, nieugiętych i zdeterminowanych fitnessek uzupełnia słowo-klucz tej kolekcji: SIŁA.   

 
STRONGER THAN EVER to najodważniejsza a jednocześnie najbardziej zróżnicowana z dotychczasowych kolekcji brazylijskiej marki. Siła kolekcji to przede wszystkim jasny przekaz: mogę więcej niż kiedykolwiek przedtem. Odważne printy, rysunkowe oczy i usta, przeskalowane napisy, płomienie, komety i czaszki. W tej kolekcji naprawdę dużo się dzieje!

Buntownicze oblicze LABELLAMAFIA uzupełnia ekscentryczna sesja zdjęciowa. Luksus miesza się tu z groteską, perły uzupełniają masywne naszyjniki-łańcuchy a szpilki przeplatają z butami sportowymi. Nowe oblicze #hardcoreladies  zaskakuje, bawi i inspiruje.  Nowością jest także część streetwear’owa kolekcji. Po raz pierwszy pojawiają się krótkie szorty z dżinsu i bawełniane spodnie bojówki. Pazura dodają inspiracje latami  90-tymi:  bawełniane, obcisłe, krótkie topy i staniki w formie pasa oraz przeskalowane kolorowe cętki.    


Projektanci LABELLAMAFIA postanowili pobawić się łączeniami kolorów. W ten sposób kolekcję można podzielić na white total look oraz kombinacje czerwieni lub żółci z czernią i bielą. W kolekcji letniej oprócz legginsów, spodni, szortów, topów i luźnych T-shirtów nie mogło zabraknąć dużego wyboru strojów kąpielowych. Uzupełnieniem są plastikowe, przeźroczyste torebki i nerki, bo…  #hardcoreladies nie mają nic do ukrycia.   

 

 

 

 

 

 


Najnowszą kolekcję LABELLAMAFIA znaleźć można na stronie wyłącznego dystrybutora MMSport.pl
 
Zbuduj własną historię. Dołącz do #hardcoreladies. Pokaż czym dla ciebie jest fitness.
#labellamafiaarmy poznaj ponad 3 milionową armię followersów!

FACEBOOK/labellamafiaPL
INSTAGRAM/labellamafiapolska
INSTAGRAM/mmsport.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar