Diky

2019-12-17

Twarz

Świąteczny makijaż od IUNO. Naturalnie i z pomysłem!

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, spotkań z najbliższymi, zapachu ciasta, udekorowanych choinek i prezentów. Wszyscy ubieramy się odświętnie, zastawiamy stoły i w napięciu oczekujemy pierwszej gwiazdki. Zanim usiądziemy do wieczerzy wigilijnej warto pomyśleć o swoim makijażu i uczynić go wyjątkowym i jak najbardziej świątecznym. Aby w te szczególne dni być jeszcze bliżej natury, warto postawić na markę przyjazną zwierzętom i środowisku naturalnemu, oferującą najwyższej jakości kosmetyki wegańskie – IUNO Cosmetics.

 

 


 
Jak przygotować zjawiskowy, świąteczny makijaż z IUNO?
Na twarz aplikujemy puder wegański w odpowiednim do karnacji kolorze. Owal twarzy podkreślamy bronzerem, który wymodeluje kształt policzków.  Szczyty kości policzkowych bardzo delikatnie pokrywamy rozświetlaczem dobranym do typu urody (rozświetlacz IUNO nr 1 w chłodnej tonacji lub nr 2 w odcieniu szampańskim). Rozświetlacz wegański  jest produktem z drobinkami niezwykle drobno zmielonej miki i na twarzy daje idealnie gładką rozświetlającą poświatę. Można go użyć także pod łukiem brwiowym i na łuk kupidyna.


W paletce IUNO Cosmetics nr 304 znajdziecie odcienie idealnie pasujące na wyjątkowy okres świąt. To piękne zestawienie jasnego, bazowego cienia,  miedzianego złota  oraz burgundowego brązu. Cienie można łączyć lub aplikować pojedynczo. Duża pigmentacja cieni bardzo elegancko podkreśli oko i nada pożądany efekt.


Tak przygotowany makijaż wydobędzie naturalny czar i blask Twojej skóry, A Ty poczujesz się piękna w ten magiczny, świąteczny czas.

 

 
Kosmetyki IUNO Cosmetics skomponowane są z wielką dbałością o środowisko, a proces ich wytwarzania odbywa się bez krzywdy innych istot. Pozbawione są  pochodnych aluminium, które bardzo często pojawiają się w innych kosmetykach. Nie są testowane na zwierzętach. Ekstrakty roślinne są eko certyfikowane, a opakowania przyjazne środowisku. Dodatkowo IUNO Cosmetics oferuje nam wegańskie pędzle z najwyższej jakości włosia syntetycznego, którymi możemy  wykonać perfekcyjny makijaż.

www.iunocosmetics.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar