2019-12-06

DZIECIAK

Zaśnieżona premiera w kinach Helios!

Pierwsze dni grudnia bez śniegu? Fatalnie! Najmłodszych widzów, którzy tęsknią za białym puchem, sieć kin Helios zaprasza na pozytywną animację „Śnieżna paczka”, która zagości na ekranach w całej Polsce już 6 grudnia! Emocjonujące przygody lisa o imieniu Swifty i towarzyszącej mu tytułowej paczki bohaterów rozbawią do łez również „nieco” starszą publiczność.

 Mały lis polarny ma wielkie marzenia, chce zostać gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky – czy mu się uda? Czy z pomocą swoich dzielnych znajomych wygra z polarnym złoczyńcą? Jedno jest pewne – zamknięty
w sobie niedźwiedź polarny, piękna lisica, zakręcony albatros, dwie dociekliwe wydry i odważny lis to skład, który może ocalić świat!

Pewnego dnia, by udowodnić swe niezwykłe umiejętności, Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. U celu odkryje, że odbiorcą przesyłki jest ekscentryczny doktor mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Lis musi skrzyknąć swych najdzielniejszych przyjaciół, by pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego lodowcową ekipą.

Szczegóły dotyczące premierowych pokazów, a także możliwość zakupu lub rezerwacji biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/paczka. Zapraszamy na rodzinne senase do kin Helios, przed Wami porywająca komedia o przygodach arktycznego lisa i jego polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar