2019-11-28

Twarz

Rozbłyśnij z nową kolekcją makijażu Sparkling Nights od IsaDory!

Święta, Sylwester, Karnawał tuż tuż! Nadszedł już czas na zbieranie wszystkich potrzebnych akcesoriów do świątecznych oraz karnawałowych stylizacji. Nie może w niej zabraknąć kosmetyków, które najciemniejszą noc zamienią na najjaśniejszą! IsaDora przygotowała na nie specjalną kolekcję makijażu skąpaną w gwiaździstym pyle, który nie tylko doda nam uroku, ale także magicznych mocy!

 Naukowcy dawno już potwierdzili, że fazy księżyca nie mają jedynie wpływu na oceany, rośliny i zwierzęta, ale także na nasze samopoczucie, jakość snu czy urodę. Wedle tego możemy zauważyć jak nasza skóra, włosy czy paznokcie reagują na niektóre nasze poczynania. Niekiedy wraz z nowiem przychodzi czas na pełne odżywienie, więc nasze włosy podupadają, a skóra piechrznieje. A z pełnią – nastaje idealny czas na istne szaleństwo urodowe. Możemy zmieniać kolor włosów, sposób pielęgnacji czy makijażu. Dostosowując się do tych faz, możemy odkryć jaka prawdziwa magia z nich płynie.

Kolekcja Sparkling Night IsaDory została stworzona po to, byśmy rozbłysnęły w każdą, nawet najciemniejszą noc! Fazy księżyca jedynie skierują nas w dobrą stronę.

Podczas pełni nadchodzi czas na pełen blask! Wszyscy wiedzą, że w świetle Księżyca wszystkie diamenty błyszczą najjaśniej. W tym naszym włosom pomoże sypki puder rozświetlający Loose Highlighting Powder – nowa formuła, znanego już z jesiennej kolekcji pudru o podwójnym blasku. Położony na włosy, nada im niesamowitej błyszczącej tekstury, a ich nie sklei. Jednakże zastosowany na oczy czy policzki, sprawi, że te magicznie rozbłysną, nawet bez pomocy księżyca! Nałożysz go za pomocą naszego nowego, złotego pędzla do pudru. Jego syntetyczne włosie równomiernie rozprowadza najbardziej kapryśne brokaty, a struktura pilnuje by były pociągnięte równo.

Efekt na powiekach możesz uzupełnić za pomocą nowej palety poczwórnych cieni Eye Shadow Quarter w kolorze Sparkling Eyes.  W matowym, złotych pudełku z lusterkiem zostały zamknięte cztery cienie: złoto, błyszczący brąz, szampan oraz perła.

W nowiu warto zwrócić uwagę na odżywienie naszej skóry. Do tego świetnie nada się odżywczy błyszczyk Glossy Lip Treat. . Dzięki specjalnemu olejkowi i witaminom w składzie nie klei się, nie wysusza ust i pielęgnuje je. Lekko zabarwi usta na 4 kolory: Glossy Diamonds, Sparkling Ruby, Red Divine oraz Pearly Nougat połączone z lekkimi, błyszczącymi drobinkami. Błyszczyk długo pozostaje na ustach, ale zdecydowanie trwalszy efekt uzyskuje się dzięki pomadce Perfect Moiusture Lipstick, której w tej kolekcji nadano dwa, bardzo brokatowe kolory czerwieni – Glowing Ruby oraz Glitzy Rose. W połączeniu z błyszczykiem nadadzą ustom najbardziej pożądanego w tym sezonie – „wet effect”.

Rozbłyśnij i bądź #isadorable z kolekcją Sparkling Night!

Kolekcja dostępna w sklepie online pod adresem: www.sklep-isadora.pl oraz w drogeriach tradycyjnych na terenie całego kraju.

Sypki puder rozświetlający Loose Highlighting Powder Golden Edition, 15g, cena: 85 PLN
Złoty pędzel do pudru, cena: 54 PLN
Błyszczyk Glossy Lip Treat Golden Edition, 13 ml, kolory: Glossy Diamonds, Sparkling Ruby, Red Divine, Pearly Nougat, cena: 59 PLN
Poczwórne cieni Eye Shadow Quartet Golden Edition, 5g, cena: 70 PLN
Pomadka Perfect Moisture Lipstick Golden Edition, 4,5g, kolory: Glowing Ruby, Glitzy Rose, cena: 62 PLN

Więcej informacji znajduje się również na:
Stronie www, Facebook’u oraz Instagramie.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar