2019-11-19

Twarz

FOREO Unlimited Masks

FOREO Unlimited Masks
zestaw, który zadba o promienny wygląd skóry przez najbliższe pół roku


Przygotowanie codziennej pielęgnacji to nie lada wyzwanie. Zapamiętanie wszystkich najważniejszych produktów, które zapewnią skórze promienny i zdrowy wygląd to zadanie dla dobrze zorganizowanej osoby, której w końcu udało się skompletować wszystkie najpotrzebniejsze kosmetyki. Świat oszalał na punkcie maseczek w płachcie już kilka sezonów temu, jednak to, co oferuje FOREO to bez wątpienia zestaw, który będzie chciała posiadać każda oddana wielbicielka marki. Unlimited Masks to minimum półroczny zapas maseczek.

Zestaw maseczek z inteligentnym urządzeniem UFO mini to rewolucyjne i luksusowe doznanie, które podczas 90 sekundowego zabiegu ukoi cerę poprzez termoterpię, pulsację T-sonic lub terapię światłem LED.

 
Ur Future Obsession, czyli rozwinięcie nazwy UFO jest idealnym podsumowaniem tego, co przeżyjemy dzięki nowości - komplet 184 masek aktywowane przez urządzenie zapewnia niekończące się rozpieszczanie w stylu FOREO. Korea, miejsce, w którym rozpoczał się fenomen używania maseczek jest nasycone jedynymi najczystszymi składnikami dla autentycznego i luksusowego doświadczenia. Zestaw zawiera maski na każdą okazję - od odżywczych masek na noc, przez takie, które są przystosowane do walki z zanieczyszczeniami dnia codziennego, kończąc na klasycznych, które są drogą do uzyskania doskonałej cery.

Poza UFO mini w skład Unlimited Masks wchodzą:

Make My Day
Łącząc głębokie nawodnienie i ochronę przed zanieczyszczeniami, maska wspiera nawilżenie skóry, zapewniając jej idealny zabieg na twarz, który wspiera poranną pobudkę i zapewnia blask przez cały dzień.

Call It A Night
W połączeniu z UFO zapewnia głęboko relaksujący zabieg na twarz, który dba o skórę, podczas snu, aby o poranku cera była pełna blasku.

Glow Addict
Zwiększa promienność skóry, zapewniając zdrowy wygląd. Widocznie rozjaśnia i wyrównuje koloryt, wzmacnia matową i pozbawioną blasku skórę.


H2Overdose

Zapewnia natychmiastowy wygląd gładszej i bardziej miękkiej skóry. Uzupełnia również naturalne ubytki nawodnienia.

Youth Junkie
Ta formuła budzi cząsteczki odbijające światło, które natychmiast minimalizują cienie na twarzy.

Dostępność:
Sephora.com, foreo.com
Cena:
1790 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar