Diky

2019-10-29

Nowinki

Filmowe Halloween!

Halloween-święto, które już jakiś czas temu przyszło do nas ze Stanów Zjednoczonych, jest coraz bardziej popularne, choć nadal wzbudza mnóstwo kontrowersji. Otrzymanie zaproszenia na imprezę z okazji tego święta może być problematyczne, ponieważ wymagane jest przebranie i tutaj pojawia się wyzwanie, jednak to jedna z niewielu okazji, kiedy można puścić wodze fantazji i poszaleć z kostiumem.

1. Morticia Addams
Kultowa postać z komiksów, filmów, bajek i seriali- tak charakterystyczna, że nie sposób pomylić ją z kimkolwiek innym, a jednocześnie przebranie bardzo proste do wykonania. Czarna sukienka, czarna długa peruka, czerwona szminka i gotowe!

 2. Mary Poppins
Postać niani z parasolką znana na całym świecie przede wszystkim z książek, to postać niezwykle wdzięczna i również łatwa do odtworzenia na Halloween. Każda z nas ma w szafie białą koszulę, niebieską spódniczkę i parasol. Dodatki to już kwestia inwencji twórczej każdej z nas.

 

 

3. Grease (Sandy)
Sandy była dziewczyną rockendrolowca i tak też się ubierała. To z czego znana jest Sandy to kolor czarny w stylizacji, czerwone szpilki, obowiązkowo skórzana ramoneska i burza loków.

 

 
4. Cruella De Mon
Bezwzględna, okrutna, postrach każdego dziecka oglądającego „101 dalmatyńczyków”. Wystarczy kilka elementów, aby wyglądać zupełnie jak ona: czarna sukienka, czarno-biały płaszcz oraz czarne buty.

 
5. Alicja w Krainie Czarów

Dziewczynka o blond włosach, jasnej alabastrowej karnacji i charakterystycznym stroju składającym się z błękitnej sukienki, białego fartuszka oraz czarnej opaski do włosów i czarnych butów. Strój Alicji jest niezwykle łatwy do odtworzenia, ale jednocześnie bardzo uroczy i dziewczęcy. Jest idealnym przykładem na to, że stroje na Halloween to nie tylko czerń i mrok.

 

 
 

Stylizacja 1 (Morticia Addams): czarna sukienka z szyfonowymi rękawami - Midori Feminine Fashion/midori.pl, sukienka z tiulem - KAMY Made In Krakow/ kamydesign.pl, buty - Caprice/caprice.pl, pozostałe dodatki - TK MAXX


Stylizacja 2 (Mary Poppins): koszula i błękitny żakiet - Mefese/ mefese.pl, spódnica - COSEL/ cosel.moda, pozostałe dodatki - TK MAXX


Stylizacja 3 (Grease Sandy): kurtka - Fratelli/ www.fratelli.com.pl, spodnie - Cotton Club/ cottonclub.pl, buty - Menbur/menbur.pl, pozostałe dodatki - TK MAXX

Stylizacja 4
(Cruella de Mon): sukienka - Modern Line/ modernline.pl, płaszcz - COSEL/ cosel.moda, buty - Menbur/menbur.pl, pozostałe dodatki - TK MAXX


Stylizacja 5
(Alicja w krainie czarów): sukienka - Grandio/grandio.pl, buty - Caprice/caprice.pl, pozostałe dodatki - TK MAXX
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar