2019-10-22

Moda ślubna

Bajkowy ślub w twoim wydaniu

Tagi: ślub

Ten zdaniem wielu osób najważniejszy dzień w życiu może przybierać różne formy. Choć nie zawsze wyrażamy to wprost, na pewno w każdemu choćby w minimalnym stopniu zależy, by cała uroczystość się udała. Bez wątpienia pomóc w tym może dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

 

 

 


Na dobry początek wspólnej zabawy
Gwarancją sukcesu w wielu dziedzinach życia jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Ślub to na ogół spore wydarzenie. Organizacja tej uroczystości to poważne przedsięwzięcie. Nie znaczy to jednak, że sami nie podołamy temu zadaniu. Niekoniecznie musimy go powierzać bliskim, czy wynajętemu asystentowi ślubnemu.
Jedną z kluczowych kwestii, którą należy odpowiednio wcześniej zamknąć jest menu weselne. Poza zdecydowaniem o tym, jakie potrawy będą się w nim znajdować, możemy również umieścić na stolikach stosowną kartę z pozycjami serwowanymi w dniu uroczystości. Dobrze byłoby, żeby przy każdym miejscu znajdowały się także winietki ślubne.


Drobne dodatki okazują się niezwykle ważne choćby dlatego, że doskonale uzupełniają przewodni motyw uroczystości. Dlatego też z pewnością warto postawić na gustowne zawieszki oraz przypinki ślubne. Tego typu artykuły są dostępne w wielu różnych wariantach odmiennych stylów i kolorów.


Więcej niż tylko garść wspomnień

Dobry początek niekoniecznie musi być gwarancją udanej imprezy. Ważne, by ślub do samego końca był taki, jaki sobie wymarzyliśmy. Goście zwyczajowo wręczają nam prezenty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby także otrzymali coś od nas w ramach specjalnego podziękowania. To niewielki wydatek, na który powinniśmy się zdecydować.


Spersonalizowane podziękowania dla gości najlepiej zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem w sklepie internetowym. Znajdziemy je dostępne m.in. tutaj: https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/. Są dostępne w różnych wariantach. Na pewno któryś z nich będzie odpowiadał naszym gustom, a także spodoba się gościom uroczystości.


Suto zastawione stoły na polskich weselach to norma. Zwykle pod koniec zostaje jeszcze dużo jedzenia, które szkoda tak po prostu wyrzucić. Można jednak tego w dużym stopniu uniknąć, o ile sięgniemy po pudełka na ciasto weselne, w które będą pakowane kawałki dla gości opuszczających imprezę. Odrobina słodkości na drogę z pewnością będzie miłym akcentem.


Ślub to uroczystość, której nie sposób porównać do żadnej innej. Dobrze zaplanowana w najmniejszym aspekcie może dać ogrom radości. Organizując go pamiętajmy także o tym, by uhonorować przybyłych gości. W końcu to dla nich organizujemy wspomnianą imprezę.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar