Diky

2019-10-09

Paznokcie

Dodaj magii swojemu manicure

Dodaj magii swojemu manicure z nową kolekcją Magic Cat Eye i łopatce Semilac Magnet Duo

 Marzysz o niepowtarzalnym, efektownym manicure, który bez trudu wykonasz samodzielnie w domu? Marka Semilac doskonale zna potrzeby swoich klientek i spieszy z rozwiązaniem. Nowa kolekcja Semilac Magic Cat Eye to aż sześć wyjątkowych lakierów hybrydowych z brokatowymi drobinkami, które w połączeniu z Semilac Magnet Duo pozwolą Ci stworzyć prawdziwie magiczne wzory na paznokciach.


Nowa kolekcja Magic Cat Eye wyzwoli Twoją kreatywność. Debiutujące odcienie lakierów hybrydowych Semilac możesz aplikować na dwa sposoby: jako brokatowy kolor lub jako magnetyzujący efekt kociego oka. Nowością w portfolio marki jest aż sześć przepięknych brokatowych odcieni, które idealnie wpiszą się w Twoją jesienną stylizację.


Semilac 310 Magic Cat Eye Blue to niebiesko-fioletowe drobiny, dające efekt gwieździstego nieba otaczającego Twoje paznokcie. Wielbicielki prawdziwej głębi oceanu mogą teraz osiągnąć ten intensywny efekt w swoim manicure dzięki Semilac 311 Magic Cat Eye Turquosie. Kolorem, który jesienią koniecznie musi pojawić się na Twoich paznokciach jest srebro. Sprawdź wyjątkową kompozycję Semilac 312 Magic Cat Eye Silver, która zapewni Ci perfekcyjne połączenie srebra i złota. W najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac nie mogło zabraknąć również czegoś dla prawdziwych fanek czerwieni. Semilac 313 Magic Cat Eye Red to jesienna propozycja marki, jaką udało się uzyskać dzięki połączeniu czerwonych i miedzianych drobinek otoczonych złotą poświatą.


Czy róż na paznokciach dozwolony jest tylko podczas wakacyjnych szaleństw? Absolutnie nie! Wypróbuj Semilac 314 Magic Cat Eye Pink i przekonaj się, że połączenie różowo-fioletowych drobinek to nowy wymiar różu, który świetnie sprawdzi się o każdej porze roku. W nowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac znajdzie się też coś dla wielbicielek nieco ciemniejszych kolorów paznokci. Semilac 315 Magic Cat Eye Violet to połączenie fioletowo-srebrnych drobinek w złotej poświacie, od którego trudno jest oderwać wzrok.


Chcesz stworzyć na swoich paznokciach oryginalny i magiczny manicure? Skorzystaj z dwustronnej łopatki magnetycznej Semilac Magnet Duo. Użyj jej w połączeniu z sześcioma nowymi lakierami z kolekcji Magic Cat Eye. Dwustronna łopatka magnetyczna o bardzo silnym magnesie sprawi, że to Ty zadecydujesz, jak ułożą się drobinki znajdujące się w lakierach. Łopatka posiada aż dwie magnetyczne końcówki: prostokątna i okrągłą. Dzięki nim możesz kolejno przyciągać, jak i odpychać kolorowe drobiny tworząc przy tym niepowtarzalne oraz magiczne kompozycje.


Kolekcję lakierów hybrydowych Semilac Magic Cat Eye i łopatkę magnetyczną Semilac Magnet Duo zakupisz w punktach stacjonarnych marki Semilac oraz na stronie internetowej www.semilac.pl. Cena lakierów z kolekcji Magic Cat Eye to 33 zł a cena łopatki magnetycznej Semilac Magnet Duo to: 12,99 zł.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar