2019-09-02

Nowinki

Koszulki z własnym nadrukiem sposobem na wyróżnienie się z tłumu

Koszulka z własnym nadrukiem to idealny pomysł zarówno na skompletowanie własnej garderoby, jak i prezent dla bliskiej osoby. Dzięki oryginalnej grafice czy napisowi mamy szansę na wyróżnienie się z tłumu przez ukazanie siebie. Jak wybrać koszulki z własnym nadrukiem i gdzie je zamówić?

 

 

Koszulki z własnym nadrukiem – tak czy nie?

Przeglądając asortyment sklepów w galeriach handlowych, można dostrzec, że większość z nich jest do siebie podobna. Trudno znaleźć coś, co sprawi, że poczujemy się wyjątkowi i wyróżnimy na tle pozostałych. Na szczęście do dyspozycji mamy również internet. Sprzedawcy oferujący swoje produkty online wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępniają nie tylko duży wybór wśród gotowych wzorów, ale również umożliwiają stworzenie własnego modelu. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję, że wybrany przez nas tekst czy grafika być może się powtórzy, ale na pewno rzadziej niż te oferowane w sklepach stacjonarnych. Jeżeli chcemy się wyróżnić, z pewnością warto powiedzieć tak koszulkom z własnym nadrukiem. Warto również zwrócić na nie uwagę, wybierając prezent dla bliskiej osoby. 

Jaki nadruk na koszulkę wybrać?

Koszulki z własnym nadrukiem dają nam wiele możliwości. Możemy zdecydować się na krótki napis, cytat czy wyjątkową grafikę. To, co umieścimy na ubraniu zależy wyłącznie od nas. Jednak warto przemyśleć, co będziemy nosić bez skrępowania i z dobrym samopoczuciem. Wiele osób wybiera fragmenty dialogów z ulubionych filmów, swoje motto życiowe czy też jedno słowo, które je definiuje. Zdarza się również, że młodzi ludzie sięgają po grafiki z ulubionymi wykonawcami czy postaciami z bajek. Możemy także zdecydować się na nadruk zdjęcia swojego pupila. W tej kwestii  naprawdę mamy dowolność. 

Koszt takiej koszulki zależy od tego, czy pojawi się na niej kolorowa grafika, a może tylko kilka słów. Jednak należy przygotować sobie budżet w granicach 50–70 zł. Bez wątpienia jest to niewielka cena za wyrażenie siebie i noszenie ubrań skrojonych na miarę. 

Jak zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Dlaczego warto zdecydować się na zaprojektowanie grafiki lub tekstu? Koszulki z własnym nadrukiem – moda skrojona na miarę Twoich potrzeb gwarantują komfort i dobre samopoczucie. Nosimy dokładnie to, co chcemy. Nikt nam nie narzuca swojego zdania. Gdzie je kupić i jak zamówić? Koszulki z własnym nadrukiem są dostępne w licznych sklepach online. Wystarczy przejść na wybraną stronę internetową, a następnie znaleźć interesujący nas produkt. W trakcie składania zamówienia zostaniemy poproszeni o wpisanie tekstu lub dodanie pliku z grafiką. Po opłaceniu produktów oraz wybraniu sposobu dostawy wystarczy poczekać kilka dni na realizację projektu i gotowe! 

Jeśli nie możemy zdecydować się na własny nadruk, warto również przejrzeć bazę dostępnych szablonów. Wśród wzorów pojawiają się zabawne teksty, takie jak “Król drzemki”, napisy związane z wykonywanym zawodem “Jestem drukarzem, bo to moje powołanie”  i wiele innych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar