2019-08-26

Twarz

NOWOŚĆ – Kanadyjski BioLifting

 NOWOŚĆ – Kanadyjski BioLifting

czyli kosmetyczny ZERO WASTE zgodny z koncepcją zrównoważonego rozwoju
 
Moc ekstraktów z kory drzew zamknięta w innowacyjnych recepturach - oto sekret marki Kanadyjski BioLifting. Ta wyjątkowa marka kosmetyków zainspirowanych koncepcją zrównoważonego rozwoju oraz filozofią zero waste powstała w oparciu o starannie wyselekcjonowane, wielofunkcyjne, naturalne składniki o unikatowym pochodzeniu. Zawarte w kosmetykach marki Kanadyjski BioLifting ekstrakty z kory adaptowanych drzew z kanadyjskich lasów borealnych stanowią bogate źródło cennych, organicznych związków chemicznych, które wykazują intensywne działanie antyoksydacyjne. Ich skuteczność potęgują fito alternatywy zaawansowanych składników aktywnych – fito kolagen, fito retinol, fito botoks. Dzięki temu bio receptury dostarczające skórze tego czego najbardziej potrzebuje!
 
 
 
 

Czarny świerk czyli pielęgnacja 30+
Pierwsza linia powstała z myślą o skórze z pierwszymi objawami starzenia, wymagającej nawilżenia,  wygładzenia i ochrony przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. W składzie kremów znalazł się bogaty w resweratrol ekstrakt z kory czarnego świerka, który pomaga chronić skórę i opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Jego działanie wzmacnia fito kolagen - kompleks składników roślinnych zapewniających nawilżenie i widoczną poprawę struktury skóry. Dzięki nim kremy z linii zapewniają odczuwalne zwiększenie nawilżenia skóry, poprawę jej napięcia i jędrności, widoczne wygładzenie i spłycenie zmarszczek, oraz opóźnienie pierwszych oznak starzenia się skóry. Do naszej dyspozycji mamy bio-krem nawilżająco – liftingujący na dzień, a także bio-krem wygładzająco – odżywczy na noc.
 
 
Żółta brzoza dla regeneracji cery 40+
Druga linia to propozycja dla skóry dojrzałej, wymagającej regeneracji, z utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi, utratą jędrności i elastyczności. Zawarty w kremach ekstrakt z kory żółtej brzozy bogaty w betulinę i lupeol, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, wspomaga regenerację skóry i zmniejsza widoczne efekty starzenia. Jego działanie intensyfikuje wzmacniający włókna podporowe skóry fito retinol, który poprawia jej strukturę i przywraca zdrowy wygląd. Dzięki temu oba kremy z serii poprawiają jędrność, elastyczność i sprężystość skóry, widocznie wygładzają i spłycają utrwalone zmarszczki mimiczne oraz intensywnie nawilżają i zapewniają odczuwalny efekt liftingu. Sięgnąć możemy po bio-krem przeciwzmarszczkowo - liftingujący na dzień oraz bio-krem przeciwzmarszczkowo - liftingujący na noc.
 
 
Czerwony klon dla rewitalizacji cery 50+
Ostatnia linia polecana jest do skóry dojrzałej, wymagającej rewitalizacji, widocznego odmłodzenia i liftingu. Zawarty w niej bogaty w polifenole ekstrakt z kory czerwonego klonu, wzmacnia i kondycjonuje skórę stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Efektu dopełnia fito botoks roślinny, będący nieinwazyjnym składnikiem o silnie liftingującym działaniu, który zapewnia efekt wygładzenia powierzchni skóry i jednocześnie zmniejsza widoczność zmarszczek. Systematycznie stosowany bio-krem ujędrniająco - liftingujący na dzień oraz bio-krem regenerująco – odbudowujący na noc zapewniają widoczne spłycenie utrwalonych zmarszczek, odczuwalną poprawę objętości skóry i zauważalny efekt liftingu,  a także widoczne wymodelowanie owalu i odmłodzenie rysów twarzy oraz zwiększenie jędrności i elastyczności skóry.
 
 
Bio-krem nawilżająco – liftingujący na dzień czarny świerk sugerowana cena: 24,99 zł/ 50 ml
Bio-krem wygładzająco – odżywczy na noc czarny świerk sugerowana cena: 24,99 zł/ 50 ml
Bio-krem przeciwzmarszczkowo - liftingujący na dzień żółta brzoza sugerowana cena: 24,99  zł/ 50 ml
Bio-krem przeciwzmarszczkowo - liftingujący na noc żółta brzoza sugerowana cena: 24,99  zł/ 50 ml
Bio-krem ujędrniająco - liftingujący na dzień czerwony klon sugerowana cena: 24,99  zł/ 50 ml
Cio-krem regenerująco – odbudowujący na noc czerwony klon sugerowana cena: 24,99 zł/ 50 ml
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar