2019-08-25

DZIECIAK

Kick the Tick® Max Repelent Plus Junior

Kick the Tick® Max Repelent Plus Junior – spray chroniący przed kleszczami, komarami i meszkami

 

 

Dzieci w ferworze zabawy w parku czy na spacerze w lesie nie zwracają zwykle uwagi na pierwotnych mieszkańców tych terenów – o ile są mniejsi niż żubr czy kaczka. Tymczasem to właśnie ci najmniejsi mogą sprawić najwięcej kłopotów. Mowa oczywiście o komarach, meszkach i tych najgorszych, czyli kleszczach. Dziecko nie czuje ich obecności, a kiedy rodzic wypatrzy pasożyta na skórze, może już być za późno. Wizja chorób wywoływanych przez to niepozorne stworzonko przyprawia rodziców o ataki paniki. Dlatego zamiast zabraniać maluchom spacerów, wybierzmy skuteczny preparat odstraszający, na przykład Kick the Tick® Max Repelent Plus Junior. A w razie czego w serii jest również zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy.
 
Kick the Tick® Max Repelent Plus Junior to spray, który skutecznie ochroni przed kleszczami, komarami i meszkami nasze dzieci. 
 
Trójskładnikowa formuła działa odstraszająco na owady i kleszcze, zakłócając równocześnie ich receptory czuciowe. Zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin w przypadku komarów i meszek i do 2 godzin – jeżeli chodzi o kleszcze. Nie zawiera DEET. Może być stosowany u dzieci od 3. roku życia. Aplikuje się go bezpośrednio na skórę.
 
Jego skład to kombinacja syntetycznych i naturalnych składników o działaniu odstraszającym owady i kleszcze. Ikarydyna zaburza funkcjonowanie receptorów czuciowych kleszczy. Citrodiol i Butyloacetyloaminopropionian etylu mają działanie odstraszające.
 
Cena – ok. 12,90 zł (90 ml)
Podmiot odpowiedzialny: ICB Pharma

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar