2019-08-08

Pielęgnacja ciała

E - drogeria sposobem na tani zakup kosmetyków

Drogerie internetowe, zupełnie jak inne e-sklepy, z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ludzie w XXI wieku spędzają dużo czasu w pracy i nie mają czasu na robienie zakupów w tradycyjny sposób oraz na stanie w kolejkach do kasy. Dlaczego jeszcze warto kupować w e-drogeriach?

 

 

Częste promocje

Zarówno sklepy internetowe, jak i sklepy stacjonarne kuszą klientów regularnymi promocjami. Popularna sieć drogerii Rossmann co kilka miesięcy organizuje przeceny -55% dla klientów z kartą lojalnościową oraz 49% dla innych klientów, jednak pozostałe drogerie internetowe często oferują te same produkty w jeszcze niższych cenach. Przed wybraniem się na taką promocję warto sprawdzić ofertę innych e-sklepów, a być może uda się zaoszczędzić jeszcze więcej.

Transport

Popularne drogerie jak Rossmann, Sephora, Douglas czy Hebe często mieszczą się w dużych miastach lub galeriach handlowych. Dla niektórych może oznaczać to, że na zakupy będą musieli przejechać kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt kilometrów. Warto w takim wypadku złożyć zamówienie online, przy zakupie większej ilości produktów koszty przesyłki będą mniejsze niż koszty paliwa. Aktualnie dostępne są również dostawy poprzez Paczkomaty oraz usługę Paczka w Ruchu, które mają bardzo konkurencyjne ceny. 

Dostępność

Wybierając się do sklepu stacjonarnego z konkretną listą zakupów, często można się rozczarować. Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych jest ograniczona, zwłaszcza podczas promocji lub premiery jakiegoś produktu. W e-drogeriach rzadko kiedy zdarza się, że dany produkt jest niedostępny. Jeżeli jednak wystąpi sytuacja, kiedy dany produkt będzie niedostępny, e-sklepy oferują możliwość wysłania powiadomienia na e-mail klienta o ponownym pojawieniu się produktu. W internecie odnaleźć również można kosmetyki, które nie są dostępne w żadnym stacjonarnym sklepie w Polsce. Zamawiając kosmetyki z zagranicy może się zdarzyć, że dodatkowo zostaniemy obciążeni opłatą celną lub cłem. Warto wybierać polskie drogerie internetowe, które oferują takie produkty, przykładem takiej drogerii są bdsklep.pl.

Pokusy

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się wejść do drogerii po dany produkt, ale kosmetyk został wycofany z tego sklepu i żeby nie wychodzić z drogerii z pustymi rękami, wzięłaś coś pod wpływem impulsu, a póżniej okazało się, że jest to całkiem nietrafiony produkt? Robiąc zakupy przez internet, unikamy pokus zakupu rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy.

E-drogerie oferują szeroki wachlarz produkt oraz konkurencyjne ceny, a sklepy internetowe pozwalają zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób wybiera tę formę robienia zakupów.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar