2019-08-06

Biżuteria

Najnowsza kolekcja Sparkling Dance Swarovskiego Wyraża emocje poprzez ruch

Kolekcja Sparkling Dance Swarovskiego szybko została okrzyknięta kultową, ze względu na innowacyjny design, oparty na „roztańczonym” klejnocie. Pełne uroku i jednocześnie wyrafinowane ozdoby kołyszą się w rytm ruchów noszącej je osoby, odzwierciedlając tym samym jej nastrój.

 

 
 
Od czasu debiutu kolekcji w 2017 roku firma Swarovski co sezon tworzy jej nowe interpretacje. Kolekcja Sparkling Dance, będąca zapowiedzią sezonu jesień/zima 2019, nawiązuje do tematu światła i krajobrazu Islandii, któremu poświęcona jest cała najnowsza oferta. Zaplanowana na ten sezon telewizyjna kampania reklamowa Swarovskiego pod hasłem „Taniec świateł” ukazuje emocje wyrażone poprzez ruch i przypomina kobietom, by pielęgnowały w sobie poczucie niezależności.
 
W tym sezonie firma Swarovski wspiera siłę kobiet, uzupełniając kolekcję Sparkling Dance o nowe propozycje, które umożliwią wszystkim kobietom wyrażanie swojej indywidualności. Kolekcja jest pełna magii. Została stworzona po to, by w niespotykany dotąd sposób wyeksponować światło, odbijające się od klejnotów, poruszających się w rytm noszącej go osoby.
 
 
 
 
 
 
Dyrektor kreatywna marki Swarovski, Nathalie Colin, wyjaśnia z czego wynika wyjątkowość tej kolekcji: „Magia Swarovskiego inspiruje się fascynującymi refleksami, powstającymi w chwili zetknięcia światła z powierzchnią kryształu. Można powiedzieć, że koncepcja Sparkling Dance Swarovskiego wyraża emocje poprzez ruch, a nowa kolekcja w olśniewający sposób przypomina kobietom, by pielęgnowały w sobie poczucie niezależności. Każdy ruch budzi radość, zapewniając piękny i  pełen wdzięku efekt, dzięki któremu stylizacje na każdą okazję nabierają blasku i dynamiki. W rezultacie kobiety mogą lepiej wyrazić swoje uczucia, nie wypowiadając przy tym ani słowa”.
Ta wyrafinowana, elegancka, a jednocześnie pełna wdzięku kolekcja jest idealna dla każdej kobiety. A zastosowane w niej roziskrzone elementy, kołyszące się pod wpływem najlżejszego ruchu, efektownie załamując światło – są kolejnym przykładem innowacyjności i kunsztu firmy Swarovski.
 
O KAMPANII
Pełen temperamentu i zmysłowości taniec stał się inspiracją do stworzenia kampanii, realizowanej pod hasłem „Sparkling Dance”, która swoją premierę miała w sezonie wiosna/lato 2019 na stronie internetowej swarovski.com oraz w kanałach społecznościowych marki. Lato jest czasem radości, euforii i niespodzianek, natomiast nowy sezon upłynie pod znakiem czułości, ekscytacji i pożądania. Aby wyzwolić te emocje firma Swarovski sięgnęła właśnie po niezwykle intrygujący środek wyrazu jakim jest taniec nowoczesny w wykonaniu pełnej wdzięku kobiety, ubranej w najnowszą kolekcję Swarovski Sparkling Dance.
 
NAJCIEKAWSZE PROPOZYCJE Z KOLEKCJI
W każdym sezonie marka Swarovski proponuje wyjątkowe wzory w nowej, zaskakującej odsłonie. Tematem przewodnim w sezonie jesień/zima 2019 jest światło i jego magiczny urok. Podobnie jak w regularnym asortymencie marki, debiutująca kolekcja Sparkling Dance czerpie inspiracje z krajobrazów Islandii i gwieździstego arktycznego nieba, rozświetlonego przez zorzę polarną.
W kolekcji Sparkling Dance design kolczyków i bransoletek oparty jest na „roztańczonym klejnocie”, który poprzez ruch doda blasku codziennym stylizacjom.
 
 
 
 
 
Kamienie jubilerskie marki Swarovski, dostępne w nowych odcieniach chłodnej zieleni i mięty, nawiązują do czystości i piękna islandzkiego krajobrazu. Poruszają się z wdziękiem, roztaczając blask potęgowany przez roziskrzone kryształy w oprawie brukowej.
 
W najnowszej kolekcji debiutują nie tylko zaskakujące kolory, ale także nowe kryształowe szlify oraz kształty biżuterii. Prosty, a zarazem urzekający szlif typu markiza roztacza aurę ponadczasowej elegancji i jest całkowitą nowością marki Swarovski.
 
Kolekcja Sparkling Dance marki Swarovski jest pełna ruchu i blasku, co sprawia, że staje się wyrafinowanym, ale i pełnym dynamiki uzupełnieniem stylizacji. Przemyślana kompozycja detali, nowoczesnych kształtów i zestawień kolorystycznych podkreśla i potęguje dotychczas znany charakter marki. Kolekcja dostępna będzie od sierpnia w salonach Swarovski oraz w sklepie internetowym swarovski.com.
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar