2019-06-01

Napoje

Nowe warianty Musującego Jabłko Braci Sadowników na wiosnę i lato

 Zdrowe napoje na bazie soku jabłkowego z dodatkiem mięty ogrodowej lub cytryny

 

 
 
 
 
Do rodziny „Musującego Jabłka” dołączyły dwa nowe smaki – „Musujące Jabłko i mięta ogrodowa” oraz „Musujące Jabłko i cytryna”. Zawierają wyłącznie naturalne składniki - tłoczone na zimno soki z jabłka (60% zawartości we wszystkich napojach z tej serii!), cytryny oraz wyciąg z mięty ogrodowej. Nie może też zabraknąć wody i bąbelków, które odpowiadają za przyjemne orzeźwienie w coraz cieplejsze dni.
 
Mięta i cytryna kochają letnie napoje i to z wzajemnością. 
Dobrze znana w Polsce mięta ogrodowa jest niezwykle aromatyczna. Sok jabłkowy i mięta to klasyczne połączenie, które pamiętamy z dzieciństwa. Ta odsłona „Musującego Jabłka” jest jednak prawdopodobnie najzdrowsza z możliwych ? i bardzo apetyczna, bo nuta mięta jest wyczuwalna i naturalnie orzeźwia.
 
Cytryna nadaje „Musującemu jabłku” charakteru, przełamuje delikatnie naturalną słodycz soku jabłkowego i doskonale się z nim komponuje. 
 
Linia „Musujące Jabłko” Braci Sadowników to pierwsze w Polsce napoje gazowane przygotowane na bazie świeżo tłoczonych soków owocowych bez dodatku cukru i substancji słodzących. Siła tych produktów tkwi w ich prostocie - bez skomplikowanych dodatków i szukania niezdrowych zamienników.
 
Napoje są poddawane lekkiej pasteryzacji, która jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych i zdrowotnych świeżych owoców. Musujące Jabłko nie zawiera również konserwantów czy barwników, bo Bracia Sadownicy mają zaufanie do sadu i natury. To ona podpowiada najlepsze smaki – w linii są już dostępne: klasyczne Musujące Jabłko oraz Musujące Jabłko z dodatkiem kwiatu bzu, agrestu i czarnej porzeczki.
 
 
Napoje dostępne są w opakowaniach przyjaznych środowisku – szklanych butelkach z kapslem typu twist-off. Można je już kupić w sklepach detalicznych i sieciach supermarketów.
 
Napoje „Musujące Jabłko” najlepiej smakują schłodzone, dlatego warto eksponować je w lodówkach.
 
 
Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i cytryna
Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i mięta ogrodowa
 
Cena: ok. 4 zł /330 ml
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar