Konkursy/

2019-05-27

Twarz

Jak cofnąć czas z FOREO?

Kto decyduje o tym, co jest luksusowe? Kiedy marka staje się elitarna? Odpowiedź na te i inne pytania, dotyczące marek en vouge, warszawiacy mogli znaleźć podczas Luxury Carnival – pierwszej edycji wydarzenia skierowanego do miłośników dobrego stylu, a także przedstawicieli selektywnych marek oraz osób, które łączy jedna filozofia - miłość do luksusu, szyku i piękna. 

 

 

 

 

Specjalnie dla odwiedzających, szwedzka marka FOREO przygotowała prawdziwie luksusowe doświadczenie. Po raz pierwszy w Polsce zostały zaprezentowane najdroższe na świecie urządzenia do domowej pielęgnacji: szczoteczki do oczyszczania twarzy LUNA Gold i LUNA Platinium for men. To jedyna w swoim rodzaju fuzja luksusu i zaawansowanej pielęgnacji skóry, z unikalnym designem wykończonym 18-karatowym złotem lub platyną.
 
Produkty z serii LUNA luxe przenoszą pulsacje o niższej częstotliwości, za pomocą koncentrycznego ułożenia silikonowych prążków, na obszary skłonne do zmarszczek, pozostawiając cerę jędrniejszą i gładszą. To rozwiązanie dla najbardziej wyrafinowanych gustów i fanów ekskluzywnej rewolucji w dziedzinie pielęgnacji skóry. Choć cena dla wielu może wydawać się kontrowersyjna (koszt LUNA Gold to 25 690 zł, a LUNA Platinium to aż 34 900 zł), nikogo nie zdziwi informacja, że te modele znalazły już swoich pierwszych odbiorców w Polsce. Co może być lepszego od luksusu pielęgnacji skóry w XXI wieku? Jedynie spektakularne efekty, jakie oferuje LUNA Gold i LUNA Platinum for men. 
 
Nie mamy wątpliwości, że szczoteczki od FOREO odmładzają nas, spowolniając procesy starzenia się, a tym samym cofają w czasie biologiczny wiek naszej cery. Taka luksusowa „podróż w czasie” to marzenie każdej kobiety. 
 
 
Informacje o produktach:
 
  • W skład LUNA luxe wchodzą dwa produkty: LUNA Gold oraz LUNA Platinium for Men.
  • Cenne metale szlachetne w połączeniu z pulsacjami T-Sonic™ zapewniają bardzo dokładne i przyjemne oczyszczanie.
  • 8000 pulsacji T-Sonic™ na minutę usuwa aż 99,5% bakterii, pozostałości makijażu i sebum.
  • Nieporowaty silikon zapobiega gromadzeniu się bakterii i jest do 35 razy bardziej higieniczny niż tradycyjne włosie szczoteczek.
  • Są wodoodporne, odpowiednie do użytku w wannie lub pod prysznicem.
  • Posiadają 8 stopni intensywności, a pełne naładowanie wystarcza do 450 użyć.

 

Cena:
LUNA Gold: 25 690 zł 
LUNA Platinium for Men: 34 900 zł
 
Dostępność: 
foreo.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar