2019-05-14

Twarz

Galenic nowość - Aqua Infini Lotion Pielęgnujący

DOSKONAŁA FORMUŁA GALENOWA

Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku 
 
Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny//do Pielęgnacji zyskał status produktu pielęgnacyjnego nr 1 marki Galenic. Został prawdziwą ikoną, która  podsumowuje naszą wiedzę i doświadczenie.
To coś więcej niż zwykły lotion nawilżający. To prawdziwy produkt pielęgnacyjny, który zwiększa skuteczność(1) codziennej pielęgnacji skóry i sprawia, że kobiece piękno rozkwita każdego dnia niczym wiosenny kwiat, który muskany pierwszymi promieniami słońca rozchyla płatki, by ukazać całą swoją urodę. Sprawiliśmy, że ta wyjątkowa sezonowa edycja limitowana bardziej oddziałuje na nasze zmysły. Butelkę zdobią eleganckie kwiaty piwonii, które są ukłonem w stronę nut zapachowych ukrytych w produkcie.
 
 
 
 
AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący 
GALENIC
 
Lotion nawilżający to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3MOLECULAIRE™.W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry.
 
Zdolność do zwiększania skuteczności pielęgnacji w przypadku lotionu została zmierzona w dwóch badaniach klinicznych obejmujących parametr nawilżania:
 
? zastosowanie emulsji, bez lotionu  - siła nawilżania na poziomie 60%,
? emulsja Aqua Infini nałożona po zastosowaniu mleczka Aqua Infini -siła nawilżania na poziomie 79%(prawie 20% dodatkowego nawilżenia i przygotowania do dalszej pielęgnacji).
 
Większa skuteczność wszystkich produktów do pielęgnacji skóry*!
 
*Potwierdzona w badaniu w połączeniu z kremem odświeżającym Aqua Infini i Emulsją Korygującą Ophycee marki Galenic.
 
Nakładać przed zastosowaniem produktów do codziennej pielęgnacji. Produkt maksymalizuje* ich działania. Ten uzależniający ultra-świeży lotion szybko stanie się elementem Twojej porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy.
 
Sposób użycia: Lotion nakładać palcami i wewnętrzną stroną dłoni, ze względu na działanie okluzyjne (gesty wklepywania). Nie nakładać za pomocą płatka kosmetycznego, który pochłonie całą wodę zawartą w mleczku.
 
Cena: 72,30 zł /  200 ml
 
 
Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl
 
RÓŻA JERYCHOŃSKA* NIEUSTAJĄCE ODRODZENIE
Wyobraźmy sobie pustynny obszar w Meksyku, gdzie rocznie spada tylko kilka milimetrów deszczu, a temperatury wahają się od -30°Cdo +40°C. W tym nieprzyjaznych warunkach rozwija się jednak pewien kwiat: róża jerychońska-niezwykła roślina, która przed surowym otoczeniem chroni się za pomocą wyjątkowego mechanizmu, polegającego na zdolności do natychmiastowego odradzania się. Nawet po długim okresie suszy, roślina ponownie ożywa. Ten proces może powtarzać się wielokrotnie przez 300 lat. Kilka suchych liści jest w stanie wykorzystać krople porannej rosy, żeby ponownie nabrać życia i koloru. Wystarczą śladowe ilości wilgoci, by ochronić komórki tej rośliny i przywrócić im objętość. Dzięki tej cudownej właściwości roślina zyskała miano zmartwychwstanki.
 
*ROŚLINA NAZYWANA RÓŻĄ JERYCHOŃSKĄ TO „KUZYNKA” WŁAŚCIWEJ RÓŻY JERYCHOŃSKIEJ.
SELAGINELLA LEPIDOPHYLLA, CZYLI WIDLICZKA ŁUSKOWATA, NAZYWANA CZASEM RÓŻĄ JERYCHOŃSKĄ W NAWIĄZANIU DO BIBLIJNEGO MIASTA, KTÓRE NIEUSTANNIE ODRADZAŁO SIĘ Z RUIN, ZAWIERA WIĘCEJ BIAŁEK O STRUKTURZE GĄBKI NIŻ WŁAŚCIWA RÓŻA JERYCHOŃSKA (ANASTATICA HIEROCHUNTICA), WYSTĘPUJĄCA MIĘDZY INNYMI W MAROKU.

WYCIĄG Z RÓŻY JERYCHOŃSKIEJ SPRAWIA, ŻE KOMÓRKI POZOSTAJĄ NIENARUSZONE NAWET PO GODZINNYM WYSTAWIENIU NA TEMPERATURĘ 37°C.
W obecności róży jerychońskiej ściany komórkowe pozostają nienaruszone. Udało się zachować pierwotny stan powierzchni i jędrności komórki. Synteza kornuliny,składnika ściany komórkowej,wzrasta o 250%*
 
*Badanie składnika aktywnego in vitro.

SEKRET ODRODZENIA – MIKROPĘCHERZYKI ZAPEWNIAJĄCE JĘDRNOŚĆ
Białka o strukturze pęcherzyków wiążą wodę. Zawierają trehalozę oraz rehydryny-naturalnie występujące cukry. Ich zadaniem jest obrona komórek poprzez utrzymywanie w nich poziomu wody niezbędnego do życia.Po nasiąknięciu cukry przyjmują postać rozwiniętą, dzięki czemu komórki pozostają nienaruszone. Pomimo utraty 95% wody oraz ekstremalnych czynników zewnętrznych, ta wieczna roślina nieustannie odradza się. 
 
POZYSKIWANIE SKŁADNIKA AKTYWNEGO
Wielkim wyzwaniem było pobranie białek o strukturze gąbki bez naruszenia ich struktury. Laboratoria Galénic opracowały metodę pozwalającą wyekstrahować te cząsteczki w delikatny sposób: napar z róży jerychońskiej sporządzany jest w umiarkowanej temperaturze (nie wyższej niż 50°C). Składnik aktywny jest pozyskiwany w postaci wodnego ekstraktu, bogatego w białka o strukturze pęcherzyków.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar