2019-05-14

Włosy

Nowa kuracja przeciw wypadaniu włosów Rene Furterer

Dotychczas produkty René Furterer przeznaczone do walki z okresowym wypadaniem włosów przeciwdziałały dwóm podstawowym przyczynom: NACZYNIOWEJ (poprzez pobudzenie mikrokrążenia w skórze) i ODŻYWCZEJ (poprzez dostarczenie odpowiednich składników energetycznych). Głównym przedmiotem badań naukowych prowadzonych przez René Furterer jest STRES KOMÓRKOWY i jego wpływ na skórę głowy. Dzięki postępom naukowym możliwe jest otwarcie nowego rozdziału w walce z okresowym wypadaniem włosów. Celem jest eliminacja PRZYCZYNY ZAPALNEJ, która leży u źródła problemu. W przypadku okresowego wypadania włosów mamy do czynienia z sytuacją, w której czasowy stres prowadzi do ostrych stanów zapalnych - NATHALIE CASTEX-RIZZI, kierownik działu farmakologii, Pierre Fabre.

 

 

 
INNOWACJA 2019  

Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER
 
PRZECIWDZIAŁANIE OKRESOWEMU WYPADANIU WŁOSÓW WYWOŁANEMU STRESEM, PORODEM, EKSTREMALNĄ DIETĄ, ZMĘCZENIEM A NAWET  RADYKALNĄ ZMIANĄ KLIMATU - DOTYCZY PODRÓŻY DO NAJBARDZIEJ ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA. 
 
Dzięki unikatowemu kompleksowi, który zawiera kluczowe i wysoce skuteczne składniki aktywne, TRIPHASIC REACTIONAL zapewnia potrójny efekt, spowalniając wypadanie włosów i w krótkim czasie stymulując ich wzrost. Dzień po dniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują wigor oraz zdrowy wygląd.                                                        
  • Spowalnia wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost 
  • Chroni włosy i wyraźnie je zagęszcza
  • Przeciwdziała skutkom stresu komórkowego. Utrzymuje równowagę skóry głowy
Skuteczność kompleksu Lotus Mineral Complex™ została potwierdzona w trakcie badań in vitro przeprowadzonych w naszym Laboratorium Badań Farmakologicznych. 

Cena:  236 zł / 8x 5,5 ml   kuracja bez spłukiwania
 
Lotus Mineral Complex™ to połączenie składników aktywnych, W 100% pochodzenia naturalnego.  Kompleks ten, jest połączeniem wodnych ekstraktów z LOTOSU BŁĘKITNEGO (Nymphaea caerulea), LOTOSU BIAŁEGO (Nelumbo nucifera), które pochodzą z Południowo-Wschodniej Azji (Laos, Indie, Sumatra) oraz SOLI MAGNEZU. 
 
LOTUS MINERAL COMPLEX™ HAMUJE DO 60% 1 SYNTEZĘ TNF-ALFA, KTÓRY ODGRYWA ISTOTNĄ ROLĘ W OKRESOWYM WYPADANIU WŁOSÓW.
 
Zmniejsza wpływ stresu na skórę, umożliwiając utrzymanie równowagi skóry głowy. 
Połączenie naturalnego wyciągu z pfaffii, olejku eterycznego z cytryny, argininy i masażu działa pobudzająco na mikrokrążenie i zapewnia skórze optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze i energetyczne. 
PFAFFIA BRAZYLIJSKA Lepiej znana jako żeń-szeń brazylijski, Pfaffia jest prawdziwym fundamentem, na którym marka René Furterer stworzyła kompleksową pielęgnację przeciwdziałającą wypadaniu włosów. 
 
Korzenie Pfaffii pozyskiwane są wyłącznie we współpracy z organizacją producencką z certyfikatem „Fair for Life”, będącym gwarancją przestrzegania zasad rolnictwa ekologicznego oraz certyfikatem „Fair Trade by ECOCERT”. 
 
Sposób użycia: stosować dwa razy w tygodniu przez miesiąc, jako część intensywnej terapii, następnie dla potrzymania efektów raz w tygodniu przez dwa miesiące. Po umyciu włosów,  należy nałożyć całą zawartość jednej ampułki preparatu, rozdzielając włosy pasmo po paśmie na czystą i mokrą skórę głowy. Następnie WMASOWAĆ preparat w skórę głowy kolistymi ruchami, używając unikatowej końcówki do masażu. Nie spłukiwać preparatu po użyciu. Unikać kontaktu z oczami.
 
Warto podkreślić że okresowe wypadanie włosów ma poważne konsekwencje psychologiczne. Po pierwsze, widok włosów wypadających nagle i w dużych ilościach jest powodem do paniki. Ponadto utrata włosów wywołuje pewnego rodzaju niepewność, ponieważ zmiana w wyglądzie zewnętrznym wpływa negatywnie na POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania staje się obsesją. Należy jak najszybciej znaleźć skuteczne, szybko działające 
remedium.
 
OKRESOWE WYPADANIE WŁOSÓW  - DALEKO IDĄCE REPERKUSJE
Przyczyny okresowego wypadania włosów dotyczą JEDNEJ LUB KILKU ściśle określonych SYTUACJI: okres po porodzie lub okres karmienia piersią, stres lub nadmierny wysiłek fizyczny, uraz emocjonalny, dieta, leczenie farmakologiczne lub nawet zmiana pory roku.
 
W NASZYM STALE ZMIENIAJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWIE, OBSERWUJE SIĘ WZROST WYSTĘPOWANIA TYCH ZABURZEŃ
• stres w pracy dotyczy 24% pracowników1,
• ekstremalne diety są przyczyną niedoborów w organizmie2  
• coraz częstsze podróże do najbardziej odległych zakątków świata3 czasem wiążą się z radykalną zmianą klimatu, która może stać się przyczyną wypadania włosów.
 
POWAŻNE SKUTKI NA SZEROKĄ SKALĘ
Okresowe wypadanie włosów objawia się NAGŁĄ I RADYKALNĄ UTRATĄ znacznej ilości włosów (nawet ponad stu pasm dziennie) od dwóch do czterech miesięcy od momentu pojawienia się czynnika „wyzwalającego” - włosy wypadają „całymi garściami” RÓWNOMIERNIE NA CAŁEJ skórze głowy.
 
ZJAWISKO, KTÓRE W WIĘKSZYM STOPNIU DOTYCZY KOBIET
34% KOBIET musi radzić sobie z problemem wypadania włosów.
W 81% przypadków kobiety określają swoją utratę włosów jako wypadanie okresowe4.
Problem utraty włosów dotyczy 45% MĘŻCZYZN.
Tylko 48% mężczyzn określa swój problem jako wypadanie okresowe.
 
1 - 2017 Stimulus Panel - Obserwatorium zdrowia psychicznego w miejscu pracy. 2 – Tendencje rozwoju globalnej wizji rynku spożywczego, Agencja Chemiczna 2016.
3 - Insee, badania gospodarstw domowych prowadzone w latach 1964 - 1994, sondaże na temat warunków życia prowadzone w latach 1999 - 2004. 4 - Arcane Research Hair Loss Study 2017 z udziałem 6.100 osób (w wieku 18 - 75 lat).
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar