2019-05-03

Kolekcje ubrań

HAILEY BIEBER dla LEVI’S® 501® celebrujemy model 501®

 W 1847 roku Levi Strauss wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, a gdy w 1853 roku po Kalifornii rozeszły się wieści o gorączce złota, przeprowadził się do San Francisco. Założył firmę pasmanteryjną, a w 1873 roku zaczął tworzyć najbardziej ikoniczny element garderoby, jaki kiedykolwiek powstał, czyli jeansy 501®. Spodnie zostały stworzone zanim wynaleziono zamek błyskawiczny, dlatego odznaczały się charakterystycznym rozporkiem zapinanym na guziki, który definiował jeansy 501®. To było idealne połączenie funkcjonalności i stylu.    

 

501-Original-Fit-Jeans-in-Lovefool-Levis-Graphic-Cropped-Tee-Shirt-in-Washed-Neon-Pink

 

Levi_s®-Customized-501®-Jeans-and-Trucker-Jacket

 

Levi_s®-Clover-Shirt-in-Floral-Sachet-Pink-Print_-Levi_s®-501®-Vintage-Shorts2

 
Co roku, dokładnie 20 maja, z okazji Dnia 501®, Levi’s świętuje urodziny tego oryginalnego niebieskiego denimu, który w tym roku obchodzi 146 lat istnienia! Levi’s® w tym roku rozpoczyna celebrację wcześniej wraz z Hailey Bieber! „Hailey reprezentuje autentyczny i optymistyczny sposób wyrazu, który według nas wpisuje się w charakter jeansów 501®, przemawiający do wielu odbiorców.”, mówi Jennifer Sey, Chief Marketing Officer Global Brands, Levi Strauss &Co.  
 
Od samego początku świętowania urodzin 501® w maju aż do sezonu festiwalowego w lipcu, Hailey będzie prezentować zaprojektowane przez nią na nowo szorty i jeansy 501® z wykorzystaniem elementów w neonowych kolorach – zobaczymy wszystkie modele włącznie z 501® Original, 501® Skinny oraz Levi’s® Authorized Vintage. Charakterystycznym elementem będzie ikoniczna wszywka Levi’s w nowej wersji w całej gamie neonowych kolorów!  
 
“Uważam, że to prawdopodobnie najbardziej ikoniczny element ubioru jaki istnieje. Pamiętam jak świetnie leżała moja pierwsza para. Od tamtej pory to moje ulubione spodnie.” Hailey Bieber   
 
Od swoich początków, jako funkcjonalna odzież robocza, po wyniesienie na pozycję modowej deklaracji, każda para 501® opowiada historię. Dla wielu uwielbianych postaci pop kultury - Jamesa Deana czy Marilyn Monroe były wyznacznikiem charakterystycznego stylu, a potem stały się wysoce pożądanym znaleziskiem vintage. Obecnie jeansy 501® stanowią podstawę garderoby mężczyzn i kobiet na całym świecie, a dla wielu są niezbędnikiem na co dzień.    
 
 
 
Levi_s®-Customized-501®-Metal-Buttons-Shorts-in-Dark-Pacific_-Levi’s®-Made-_-Crafted-Boy-Tee-in-Brig
 
 
 Levi_s®-Unbasic-Hoodie-in-White
 
 
Levi's® 501® Vintage Jeans_1
 
  
„Hailey jest jedną z najbardziej autentycznych i uwielbianych dziewcząt w świecie mody więc nie ma nikogo, kto byłby bardziej odpowiedni do reprezentowania największych ikon modowych.” Karyn Hillman, Chief Product Officer Global Brands, Levi Strauss &Co.  
 
Dołącz do Hailey i reszty świata i spersonalizuj swoje 501® przed nadchodzącym sezonem festiwalowym i miesiącem 501® w sklepach z usługą  Levi’s® Tailor Shop na całym świecie oraz podczas letnich wydarzeń. Ekologiczne, papierowe wszywki dostępne są w 6 neonowych kolorach. W 5 minut Twoje kultowe jeansy zyskają zupełnie nowy, nowoczesny i wyjątkowy charakter.  
   
Kampania została sfotografowana przez Karlę i Matthew Welch z Meritocracy.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar