2019-04-25

Kolekcje ubrań

EDITED Summer Dreaming - nowa kolekcja na lato 2019

Długie dni, krótkie noce i wielkie marzenia – kolekcja EDITED Summer Dreaming idealnie oddaje magiczny charakter gorącego lata. Romantyczne i swobodne kroje sprawią, że upalne dni staną się jeszcze bardziej beztroskie. Kolekcja będzie dostępna już od 08.04.2019 na stronie EDITED.pl.

 

 

 

 

 

Oversizowe ubrania stworzone z lekkich materiałów idealnie sprawdzą się w dni pełne słońca. Tak samo jak topy z cienkimi ramiączkami oraz krótkie szorty, dzięki którym gorące popołudnia będą przyjemnością. Wzory w paski oraz w kwiaty zostały połączone z naturalnymi odcieniami bieli i kolorami ziemi. Modnego akcentu dodają delikatne koronkowe detale i szerokie rękawy z miękkimi drapowaniami. Co więcej, warto zwrócić uwagę na sukienkę z powracającym ostatnio do łask wzorem paisley.
 
Lookbook został stworzony w Cape Town. Miasto zainspirowało Dyrektorkę Marki Franziskę Nellessen i zespół produkcyjny do uchwycenia dusznego klimatu Południowej Afryki. Sesja idealnie oddaje sielankową atmosferę upalnych dni. Kolekcja została zaprojektowana przez Dyrektorkę Kreatywną Clarissę Labin i jej zespół w Berlinie.
Kolekcja Summer Dreaming dostępna jest również w sklepach stacjonarnych EDITED w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie, Monachium oraz Wiedniu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar