Konkursy/

2019-04-12

Twarz

Dieta czekoladowa- zero kalorii!

12 kwietnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Czekolady i z tej okazji proponujemy dietę czekoladową, która ma zero kalorii!

 

 
To oczyszczająca maseczka CHIC CHIQ do twarzy w proszku z prawdziwą czekoladą, glinką fulerską oraz szczyptą lukrecji dla wyrównania kolorytu skóry i zwalczenia niedoskonałości. Mimo, że maseczka Chocolat składa się z czekolady zawierającej 70% prawdziwego kakao, to nie dodaje kilogramów. Stosuj regularnie! 
 
1. Usuń makijaż i oczyść twarz.
2. Zmieszaj 2 do 3 łyżeczek proszku z ciepłą wodą lub wodą różaną do otrzymania pożądanej konsystencji.
3. Rozprowadź równomiernie na twarzy i szyi.
4. Pozostaw na ok. 10, max.15 minut
5. Delikatnie zroluj maseczkę, a pozostałość zmyj wodą.
 
 
 
 
 
Główne składniki: Ciemna czekolada jest silnym antyoksydantem, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami, oczyszcza oraz pomaga w redukcji przebarwień na skórze. Glinka fulerska (multani mitti) od czasów antycznych wykorzystywana w Indiach do dogłębnego oczyszczania nie tylko skóry, ale także i włosów. Korzeń lukrecji jest naturalnym rozwiązaniem w walce z przebarwieniami skóry spowodowanymi trądzikiem lub nadmiernym wystawianiem skóry na słońce.
 
To jedyna czekolada, która zamiast dodawać odejmuje. Mniej kalorii a więcej zdrowej, nawilżonej i wypoczętej skóry twarzy. Skusisz się? 
 
DOSTĘPNE: w sklepie internetowym www.chicchiq.com oraz inne sklepy online.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar