2019-03-14

DZIECIAK

Zabawa w bezpieczeństwo

Tagi: dzieci

Najważniejszym elementem dziecięcych zabaw jest naśladownictwo. To świat dorosłych staje się najważniejszą inspiracją, a pokazywane wzorce także przekładają się na postawy, czy też na przyszłe wybory. Niewiele jest pewnie dzieci, które nie chciały zostać policjantami czy strażakami, nie bawiły się w lekarzy i pielęgniarki, czy w superbohaterów. Niewątpliwie na te konkretne postawy wpływ ma to, co widzą maluchy na co dzień, w jaki sposób przedstawia się im służby, do których trzeba mieć zaufanie, a także oczywiście oglądane bajki. Nic więc dziwnego, że w pokoju pociechy pojawiają się także tematyczne zabawki, a wśród nich policja Bruder, wozy strażackie i  karetki.

 


 
Scenariusz w dobro i zło
 
Wysokiej jakości pojazdy służb takie jak na przykład policja Bruder to doskonała lekcja, jakie zachowania są dobre, a jakie złe. To przecież podstawowe elementy kultowej zabawy w policjantów i złodziei. Oczywiście może ona mieć różne formy, ale finał zazwyczaj jest podobny. Poza pojazdami policji Bruder popularnością cieszą się wszystkie niezbędne akcesoria takie jak znaki drogowe, pistolety, kajdanki. A wszystko wykonane z jak największą starannością i oczywiście jak najwierniej oddające rzeczywiste wyposażenie stróżów prawa. To zabawki, po które chętnie sięgają i chłopcy, i dziewczynki, a wspólna aktywność może trwać godzinami. Z pewnością wyróżnia je to na tle innych przewidywanych zabawek. Zabawa policją Bruder jest niezmiennie atrakcyjna, pobudza kreatywność oraz wzmacnia podstawowe umiejętności dziecka nie tylko te, które zamykają się w pojęciach dobra i zła.
 
Zabawki doskonałej jakości
 
Niezależnie od tego, czym interesuje się nasze dziecko, warto wybierać bezpieczne i sprawdzone zabawki, ponieważ one gwarantują doskonałą rozrywkę. To szczególnie istotne, gdy wybieramy pojazdy. Na przykład samochody policji Bruder będą stale w ruchu, sygnalizatory będą stale wskazywać, że służby są w akcji, a wszelkiego rodzaju akcesoria będą regularnie wykorzystywane. Trudno się temu dziwić, przecież taka zabawa to doskonała rozrywka, a na świecie jest tak wiele zła, że policjanci zawsze mają zajęcie. Zabawki też są wiecznie eksploatowane. Ich doskonała jakość pozwala więc na niczym nieskrępowaną swobodną zabawę, budowanie fabuły, tworzenie związków przyczynowych i kształtowanie myślenia analitycznego. A wszystko z wytrzymałych materiałów, w pięknych intensywnych kolorach oraz oczywiście w formie dostosowanej do potrzeb małych dzieci. Dlatego właśnie policja Bruder to jedna z ulubionych zabawek dzieci, ale warto pamiętać, że bardzo chętnie towarzyszą im rodzice.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar