2019-03-12

Oczy

Wydarzenie, które wywróci branżę kosmetyczną do góry rzęsami!

Wprowadzając na rynek innowacyjne produkty z linii ECO, marka Noble Lashes zaskoczyła cały świat branży sztucznych rzęs. To nowatorskie rozwiązanie ma na celu głównie propagowanie idei odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju oraz wsparcie klientów w dbaniu o środowisko naturalne. Tym samym, Noble Lashes stawia pierwszy krok branży sztucznych rzęs w stronę ochrony środowiska.

 

 

 
 
W trosce o planetę
Pesymistyczne prognozy naukowców zakładają, że w ciągu trzech dekad w morzach może być więcej plastiku niż ryb. Do takiego stanu w znacznym stopniu przyczyniają się firmy kosmetyczne, produkując plastikowe opakowania. Na szczęście, coraz więcej przedsiębiorców dostrzega potrzebę zmian i inwestuje w działania ekologiczne. W tym kierunku poszła też marka Noble Lashes, tworząc opakowania biodegradowalne i zmniejszając znacznie zużycie plastiku. Ogłoszenie wprowadzenia na rynek nowych produktów miało miejsce na evencie Lash MeetUp, zorganizowanym specjalnie dla instruktorek marki. Gościem specjalnym wydarzenia była Otylia Jędrzejczak, która opowiadała o swojej karierze zawodowej. Oficjalnie, kolekcja ECO VOLUME LASHES zadebiutowała na Targach Beauty Forum.
 
 
Linia ECO rusza na podbój branży rzęsowej!
Noble Lashes proponuje serię, zainspirowaną ekologią i trendem zero waste. Na rynku właśnie ukazały się paletki wykonane z papieru Kraft, czyli materiału przyjaznego dla środowiska. Papier ten jest wytrzymały i estetyczny, a co najważniejsze – całkowicie biodegradowalny. Według oceny Noble Lashes, taki krok pozwoli na zmniejszenie produkcji plastikowych paletek nawet o 200-300 tysięcy, co daje 4-6 ton tworzywa sztucznego w ciągu pierwszego roku obecności linii ECO. W biodegradowalnych paletkach kryją się wyjątkowe nowości: rzęsy głęboko czarne, na jasnych paskach oraz ultra lekkie. Wierzymy, że będą to wspaniałe produkty które podbiją serca klientek i pęsety naszych stylistek – mówił na spotkaniu Paweł Wojciechowski, właściciel Noble Lashes.
 
 
Poza ograniczeniem produkcji plastiku, marka kreuje jeszcze jeden kierunek, związany z recyklingiem. Firma chce zachęcić stylistki do przynoszenia do wybranych sklepów franczyzowych i partnerskich Noble Lashes, paletek, które zostaną wymienione na rzęsy ECO. Za każde 20 opakowań, panie otrzymają jedną nową paletkę ECO VOLUME LASHES. Warto dodać, że zbierane i wymieniane będą wszystkie paletki, także firm konkurencyjnych.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar