Konkursy/

2019-02-16

ROZRYWKA

Mini Maraton z „Kobietami Mafii” w kinach Helios!

Tagi: film

Dokładnie za tydzień, 22 lutego o godzinie 22:30, podczas Mini Maratonu, sieć kin Helios przeniesie swoich Widzów do świata mafii! Jako pierwszy zostanie zaprezentowany kasowy przebój Patryka Vegi – „Kobiety Mafii”, a zaraz po nim premierowo, wyczekiwane „Kobiety Mafii 2”. Będzie to naprawdę mocne rozpoczęcie weekendu!

 

 
„Mafijny” Mini Maraton pozwoli Widzom oderwać się od spokojnej rzeczywistości. Na ekranach wszystkich kin sieci Helios zagości mega hit Patryka Vegi - „Kobiety Mafii”, a tuż po nim odbędzie się premiera jego kontynuacji: filmu „Kobiety Mafii 2” . 
 
Porwania, zabójstwa, kradzież luksusowych aut, przemyt narkotyków, południowoamerykański kartel i widmo globalnego terroryzmu, to już nie jest świat tylko twardych facetów. Bez większego trudu przejmują go kobiety i są dużo bardziej bezwzględne i skuteczne. Trzymająca w napięciu akcja, zapadające w pamięć teksty i przy tym sporo dawka humoru, jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą nikomu zasnąć… 
 
Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.
 
Mini Maraton z „Kobietami Mafii” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów produkcji Patryka Vegi. Zapraszamy do zakupu biletów na ten wyjątkowy filmowy wieczór w kasach kin Helios oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kobietymafii.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar