2019-02-13

Czy wiesz, że...

DAFI z miłości

Święto Zakochanych to czas, w którym chcemy podziękować ukochanym za ich obecność, miłość troskliwość, ale to przede wszystkim moment, w którym chcemy podkreślić nasze uczucie do drugiej osoby. Kiedyś wysyłaliśmy „Walentynki” te własnoręcznie wykonane lub zakupione, ale ze specjalną dedykacją. Obecnie zapominamy o takiej formie, ale nadal celebrujemy dzień 14 lutego, starając się obdarować wyjątkową dla nas osobą prezentem od serca. 

 

 

Marka Dafi przygotowała z okazji Dnia Zakochanych zestaw dwóch butelek filtrujących o pojemności 0,5l w trzech wariantach kolorystycznych: 
 
 
Butelka filtrująca Dafi została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Jej wymiary i ergonomiczna budowa, pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Wydajność filtra* to 150 l wody 
 
 
miesięcznie, czyli 300 butelek wody w plastikowych opakowaniach, dzięki butelce Dafi zadbasz o środowisko. 
To oryginalny bardzo praktyczny prezent, dzięki którem zarówno my, jak i nasza sympatia będziemy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, a jak wiadomo woda ma znaczący wpływ na nasze zdrowie i urodę – oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na lepsze samopoczucie, przemianę materii, zapewnia skórze zdrowy wygląd. 
Podaruj prezent od serca dla zdrowia!
 
SKLEP.DAFI.PL
CENA: 70 zł/zestaw 2 butelek o pojemności 0,5l
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar