2019-02-07

Desery

Całe w serduszkach, czyli dekorowane Ptasie Mleczko® na Walentynki

E. Wedel kontynuuje tradycję dekorowania pianek Ptasie Mleczko® w symbole miłości. Ulubiony przysmak Polaków w wersji limitowanej na Walentynki dostępny będzie w dwóch wariatach smakowych: waniliowym i Karmellove. 

14 lutego nie ma chyba lepszego sposobu na okazanie komuś swojej sympatii niż podarowanie mu pianek Ptasie Mleczko®. W końcu pudełko pełne pysznych pralin wręcz zachęca do wspólnego delektowania się tą lekką słodyczą i celebrowania rytuału obgryzania! Dzielenie się jest tym bardziej wskazane, że z okazji Walentynek Ptasie Mleczko® dostępne będzie w wersji limitowanej, w której każda kostka niebiańskiej pianki ozdobiona została uroczymi serduszkami.
 
Serce jako symbol miłości występuje również na opakowaniach produktu. Krucha wedlowska czekolada, delikatna, przepyszna pianka oraz niepowtarzalny wzór to wyjątkowe połączenie stanowiące idealny upominek dla ukochanej osoby. Walentynkowe Ptasie Mleczko® dostępne będzie w dwóch wariantach smakowych: waniliowym i Karmellove. 
 
Dekorowane Ptasie Mleczko® pojawia w ofercie E. Wedel od grudnia 2017 roku przy wyjątkowych okazjach, takich jak Boże Narodzenie, Walentynki oraz Wielkanoc. Do dziś LOTTE Wedel pozostaje jedyną firmą produkującą dekorowane praliny na masową skalę. 
 
 
 
 
Ptasie Mleczko® waniliowe
Gramatura: 380g
Cena:  ok. 12,99 zł
 
 
Ptasie Mleczko® Karmellove
Gramatura: 380g
Cena:  ok. 12,99 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar