Konkursy/

2019-01-14

Pielęgnacja ciała

Regenerujący krem-maska ze śluzem ślimaka Royal Snail

Seria Royal Snail łączy niezwykły potencjał regeneracyjny śluzu ślimaka oraz najskuteczniejszych składników odżywczych, które wykazują bardzo silną aktywność biologiczną i zapewniają spektakularne rezultaty poprawy kondycji skóry w ciągu 7 dni. Wykorzystując wiedzę i dobroczynne składniki natury Eveline Cosmetics wprowadza do serii Royal Snail  intensywnie regenerujący krem-maskę do rąk, który natychmiast przywraca komfort nawet bardzo suchej, spierzchniętej i podrażnionej skórze.

 

 
 
Zdolność do „samoleczenia” i intensywnej regeneracji to niezwykłe właściwości ślimaków, dlatego filtrat z ich śluzu jest wysoko ceniony na rynku kosmetycznym. Zapewnia odbudowę, naprawę i odpowiednie nawilżenie skóry. Pobudza w skórze procesy regeneracji, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia. 
 
Innowacyjny, intensywnie regenerujący krem-maska do rąk Royal Snail powstał na bazie ekskluzywnej, super skoncentrowanej receptury, bogatej w filtrowany śluz ślimaka, olejek moringa, olejek kameliowy, masło shea oraz 5 PRO-OIL RENEW™, która globalnie regeneruje dłonie. Krem-maska Royal Snail przywraca odnowę uszkodzonego naskórka, wzmacnia naturalną barierę ochronną, odżywia zniszczoną skórę oraz koi i łagodzi podrażnienia. Aksamitna konsystencja szybko się wchłania, eliminując uczucie dyskomfortu. Filtrat ze śluzu ślimaka to luksusowy, wysoko ceniony w pielęgnacji składnik, którego niezwykłe właściwości odbudowujące i nawilżające zapewniają widoczną poprawę wyglądu i kondycji skóry.   Drogocenny filtrowany śluz ślimaka, wykorzystywany w dermo-zabiegach najnowszej generacji, działa jak intensywnie regenerujący kompres dla skóry. 
 
Zawarty w kosmetykach z linii Royal Snail śluz jest pozyskiwany bez szkody i krzywdy dla ślimaków.
 
 
Krem-maska Royal Snail dostępny jest w dwóch formatach opakowań – wygodnej tubce oraz opakowaniu XXL z pompką:
 
Intensywnie regenerujący krem do rąk Royal Snail, Eveline Cosmetics 100 ml
Cena:  8,99 zł 
Intensywnie regenerujący krem do rąk Royal Snail, Eveline Cosmetics 200 ml
Cena: 14,99 zł 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar